Načítá se

Type to search

PROSINEC, 2018

13PRO16:3020:00II. inspirativní večer Akčních žen v Brně

Bližšie informácie

 

Networkingu i motivaci je věnován inspirativní večer akčních žen. Uskuteční se 13. prosince v Brně  a představí pětici zajímavých žen, které se podělí o své zkušenosti a zážitky.

Pojďte s námi oslavit zimu inspirativním večerem akčních žen v Brně!
Sejdeme se spolu už 13. prosince společně s pěti inspirativními ženami a jejich příběhy. Nenechte si ujít večer plný akčních žen, networkingu, motivace , osobního rozvoje a novinek z oblasti, zdraví, krásy a mnoha pozorností, které pro vás už připravujeme.

Každá účastnice získá v rámci vstupenky i lístek do tomboly, malé občerstvení, dárek od akčních žen, kopec inspirace a množství nových kontaktů. Tak si nezapomeňte i vy přinést své vizitky!

Hosté večera

#Žij svůj barevný sen
Lenka Mádlová Stylemon Fashion Blog

Stylemon alias Lenka Madlenová je známým pojmem na české i slovenské blogerské scéně.
Jejím poznávacím znamením je žlutá barva a očarovala jí móda. Protože barvy dokážou dělat divy nejen s naším zevnějškem, ale i s naší náladou a psychikou, na jejím bílo-žlutém citronovém blogu najdete kopec módní inspirace. Barevné. Povětšinou Sekáčové. Vždy s velkým úsměvem a několika pozitivními slovy. Lenka je digitální nomád a na akci nám prozradí svůj recept na životní štěstí.

#Foodblogerka a její štěstí na talíři
Svatava Vašková Coolinářka

Naše pozvání přijala i jedna z našich nejznámějších a nejúspěšnějších českých foodblogerek.
Sama o sobě říká, že nemá ambici ohromovat vysokou kulinařinou či cukrařinou, nutno říci, že svým blogem inspiruje nás všechny.
Dozvíte se víc o blogování, o fotografování, o foodstylingu a hlavně o jejím štěstí na talíři.
Představí nám i svou letošní, v pořadí už 3. kuchařku – Tak chutná hygge, která vznikla propojením receptů na chutné, rychlé večeře a dánského konceptu hygge.

#Naše hranice si děláme sami sobě
Barbora Buhnová Czechitas

Poznejte příběh akční ženy, nadšené do učení se nových věcí a propojování inspirativních lidí z různých oblastí.
Bara Buhnova – s nejrůznějšími zahraničními stáži, s dvěma doktoráty, v roli docentky, ve vedení několika výzkumných týmů a sdružení, v boardu neziskové organizace Czechitas, boří všechny mýty o holkách v IT.
Žena, maminka, parťačka, která věří, že život je nej, když člověk najde #odvahu jít vlastní cestou, a tím se řídí.
Připravte vaše dotazy, nechte se namotivovat a získejte sebedůvěru ve vytouženém oboru.

#Jak být spokojeným rodičem 
Lucie Konigová Lucie Königová

14 let manažerské praxe v nadnárodní korporaci, 20 let zkušeností, každodenní „ne jen teorie“ s výchovou 2 dětí, mluví za významnou koučku.
Lucie Königová vystudovala vysokou školu, obor Andragogika – vzdělávání péče a rozvoj dospělých. Životní cesta jí dovedla k profesi kouče, poradce, lektora, a vzdělavatele dospělých.
Její role mámy jí posunula natolik zásadně, že se rozhodla šířit osvětu, prevenci a vzdělávat dospělé i prostřednictvím projektu (Ne)Gramotný rodič a Cesta zpátky k sobě.
Osobní růst je jejím životním stylem. Dělá to, co má smysl nejen pro ní, ale i pro druhé. Pomáhá měnit životy a opravit si vlastní vnitřní nastavení. Je průvodcem přes životní křižovatky.

Překvapení večera – módní přehlídka od české módní firmy POSHme ve spolupráci se salonem Iconic od NOTINO, která zajišťuje účes a make-up modelkám

POSHme obléká ženy, které chtějí být výjimečné a jednoduše POSH. Jejich vizí je vnést do českých vod ducha jedinečnosti, ženskosti a originality.
Najdete u nich plesové róby, retro šaty, oblíbené DOLLY sukýnky, šaty pro družičky, svatební maminky a samozřejmě i originální svatební kousky za příjemné ceny.

Salonu Iconic se nachází přímo v srdci centra Brna na Mečové ulici.
V tomto saloně si můžete nechat udělat krásné vlasy s použitím nejmodernějších technik – bayalage, Instant Highlights a dalších. Dokonalé nehty s použitím CND Shellac. Dále salon nabízí prodlužování řas, permanentní make-up, luxusní ošetření rukou a nohou Margaret Dabbs a kosmetická ošetření. Salon sídlí ve středověkém domě, kde je znát pečlivá péče architektů. Prostorem se krásně prolínají moderní prvky s historií. (např. skleněné schodiště od architektky Jiřičné) Salon Iconic Vám nabízí nezapomenutelný zážitek z odpočinku, relaxace a krásy.

 

Více o připravované akci ČTĚTE ZDE.

Pokud ještě nemáte vstupenku na inspirativní večer, zajistěte si včas!  CHCI SI KOUPIT VSTUPENKU.

Sledujte naší největší UDÁLOST na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Čas

(ŠTVRTOK) 16:30 - 20:00

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X