Zadejte hledaný výraz

Máš ostatním ženám co říct? Pak neváhej a přidej se k nám. Zaregistruj se, vytvoř si svůj profil a přidávej články o svém podnikání, zálibách, rodině anebo o tom, jak se díváš na svět. Nezapomeň, že tvé příspěvky musí být:

  • Vytvořené exkluzivně pro web akcnizeny.com a nesmí být publikované na jiném místě v online prostoru, a to kvůli SEO,
  • inspirativní, s přidanou hodnotou pro čtenářky, žádná prvoplánová reklama,
  • vysvětlující konkrétní problematiku nebo situaci s pochopitelným kontextem,
  • schválené a upravené redakcí podle našich interních pravidel.

Proč bys měla psát články pro nás?

Protože ti nabízíme prostor k propagaci tvé osoby, značky, produktu či služby v nativní formě zcela zdarma. Naše redakce ti je neustále k dispozici, aby ti pomohla editovat tvůj obsah po gramatické, stylistické nebo vizuální stránce. Podstatná je originalita, autentičnost a přidaná hodnota pro čtenářky.

Podpoříme tě také na sociálních sítích, můžeš se prezentovat v komunitě a také na našich akcích. Pro autorky, které pro nás píšou pravidelně, nabízíme volné vstupenky na naše partnerské akce, zprostředkujeme placené spolupráce se značkami, připravujeme s nimi rozhovory a propojujeme s klienty a partnery.

Máme dosah. Měsíčně na náš web a sociální sítě klikne velké množství aktivních a podnikavých žen, a dokonce i mužů. Jsme atraktivní lifestylový magazín pro současné moderní ženy, které jen nekonzumují obsah, ale hledají souvislosti a chtějí se zapojit do dění. Pokrýváme široký záběr společenských témat, ale hlavní jsou pro nás příběhy žen a praktické články s přidanou hodnotou pro osobní i pracovní život.

Náš magazín pravidelně vylepšujeme na základě nových trendů, vašich připomínek a podle požadavků trhu. Do zlepšování pravidelně investujeme. Web je optimalizovaný pro všechna mobilní zařízení. Zakládáme si na tom, aby každá reklama působila přirozeně a nenásilně.

Formy naší spolupráce můžou být různé. Ať už to jsou články, videa, foto příběhy, infografiky nebo vlastní rubrika. Vše je na dohodě.

Nevíš, jak začít? Podívej se na několik ukázek a inspiruj se. Nebo nám napiš a společně něco vymyslíme.