Zadejte hledaný výraz

Jsme online magazín s čerstvým a inspirativním obsahem.

Komunita, která se pravidelně setkává a rozšiřuje.

Inkubátor, který sdružuje začínající, malé a střední podnikatelky, manažerky a expertky z různých profesí.

Možnosti nativní, online prezentace pro firmy a značky na webu a sociálních sítích akčních žen:

www.akcnezeny.sk, www.akcnemamy.sk, www.akcnizeny.com

Pravidelně publikujeme inspirativní obsah ze světa akčních žen. Cílová skupina – začínající, malé a středně velké podnikatelky.

Co získají firmy a značky díky spolupráci s akčními ženami?

  • Zvýšení povědomí o vaší značce přirozenou formou.
  • Spojení aktivních podnikavých žen (i mužů) s vaší značkou.
  • Personalizace značky prostřednictvím vašich zaměstnanců nebo ambasadorů.
  • Dlouhodobá komunikace značky v online i offline prostředí kontinuálně v průběhu celého roku, a to přirozenou formou.
  • Zařazení mezi naše prestižní partnery, kteří podporují ženy v seberealizaci.

Nativní reklama je formou přirozené propagace. Jak ji využít?

  • Spojení aktivních, podnikavých a cílevědomých žen (27 – 47 let) s vaší značkou.
  • Propojení konceptu podpory žen s vaší firmou (CSR, PR).

Navrhneme vám komplexní plán offline a online aktivit. Smysluplně propojíme aktuální komunikační strategii vaší značky s našimi aktivitami. Nativní reklama má výhodu v tom, že na první pohled jako reklama vůbec nevypadá. Má o 100 % vyšší dosah i důvěru u čtenářů.

Předpokládá se, že:

  • Do 3 let se bude na nativní reklamu formou obsahu vynakládat více než 60 % z celkových výdajů na propagaci.
  • Nativní obsah bude do roku 2020 tvořit víc než 50 % z celkového množství online reklamy.

Zdroje:
http://www.campaignlive.co.uk/article/uk-content-marketing-spend-predicted-double-2020/1393581); http://www.endersanalysis.com/content/publication/native-advertising-europe-2020; https://www.ipglab.com/2013/06/18/ipg-lab-sharethrough-exploring-the-effectiveness-of-native-ads/

Dosah na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM, LINKEDIN

mesačne 150 000+ čitateľov

Nabízíme vám silnou základnu „akčních žen“. Ženy, které teprve rozbíhají vlastní byznys, zkušené podnikatelky, manažerky velkých firem a další úspěšné ženy z mnoha oborů. Zaměřujeme se na nativní využití online prostoru v podobě článků, rozhovorů, testování, soutěží nebo online bannerů.

Naše online aktivity probíhají i na sociálních sítích: Facebook, Instagram a LinkedIn. Umíme je využít jako samostatný prostor pro publikování unikátního obsahu. O našich aktivitách vycházejí články i v dalších médiích. V offline prostředí organizujeme různé eventy, na kterých umíme přirozeně prezentovat značku – jak přímo na akci, tak v komunikaci před, v průběhu i po skončení akce. Nabízíme také organizování akcí na míru. Zde je příležitost pro organické šíření prostřednictvím dalších médií.

Partner rubriky

Staňte se celoročním partnerem některé z rubrik nebo se s námi domluvte na vytvoření vaší vlastní rubriky. Mimo vašeho loga a sponzorského odkazu v každém článku z této rubriky uvedeme poděkování za partnerství a proklik na váš web.

Testování

Ženy – expertky ve své práci/podnikání testují váš produkt a předávají formou věrohodné recenze své zkušenosti s produktem a jeho přínosy pro svůj pracovní i osobní život. Takovýto obsah je často šířen dvojnásobnou rychlostí díky sociálním sítím testujících.

Nativní články

Nativní zpracování obsahu vaší značky konkrétní expertkou z vašeho oboru. Naše ambasadorky jsou ženy, které jsou zároveň odbornice na konkrétní témata.

Soutěž

V článku prezentujeme váš produkt/službu a následně vytvoříme sponzorovanou soutěž na našem Facebooku. Komunikace opět proběhne i v článku na webu v sekci „soutěž“.

Bannerová reklama

Využijte různé formáty bannerů s proklikem na vaši stránku. Bannery jsou umístěny na hlavní stránce našeho webu a také na podstráních. Efektivní kombinací je nativní článek doplněný bannerem. Oblíbené rozměry bannerů: 800 x 160 px, 600 x 250 px.

Video&Foto Content

Tvorba video/foto obsahu (kombinace jednoduchého videa a doprovodného článku). Máme profesionální štáb, který se postará o strategii i realizaci na odborné úrovni.

Linkbuilding

Zajistíme linkbuilding, který napomáhá vylepšit vaše pozice v organickém vyhledávání. Zařídíme linkování na váš web. Vybírejte z balíčků zahrnující 5 nebo 10 linkování.

Propojení offline&online

Specializujeme se na akce a networking, které nabízejí jedinečnou příležitost pro propagaci vašich produktů a služeb. Z offline akcí tvoříme obsah pro online a šíříme ho mezi účastníky v různých formách (direkt e-mail, články, rozhovory, newsletter, sociální sítě a online komunity), což znamená, že samotnou akcí propagace nekončí.

Akční ženy doporučují

Doporučení akčních žen je zvýrazněný prostor na hlavní stránce, který propaguje vaše produkty a směruje návštěvníky webu prostřednictvím aktivního odkazu na váš e-shop nebo jiný online obsah. Získáte možnost zveřejnit váš text s fotkou nebo logem.

Akční tipy

Váš produkt nebo službu zařadíme do akčních tipů nebo nativně přidáme akční tip do tematicky odpovídajícího obsahu. Vždy umístíme váš obrázek s aktivním odkazem. Akční tipy sdílíme na sociálních sítích.

PR článek

Poutavě zpracujeme váš PR obsah v našem konceptu a budeme ho propagovat i na sociálních sítích. Publikujeme váš hotový článek nebo článek vytvoříme na základě vašich podkladů.

Speciální formáty

Máte zájem o jiný způsob propagace? Najdeme společně způsob zviditelnění, který bude vyhovující přesně pro vás a vaši značku a zároveň atraktivní pro naše čtenářky.