Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY OSOBNÍ ROZVOJ PODNIKÁNÍ

RedAkční tipy: Co stihnout v květnu

Květen je v plném proudu! Taky se vám někdy zdá, že dny běží až moc rychle? Máme pro vás několik tipů, na co si v květnu čas určitě udělat.

Svátek matek

Oslava všech maminek u nás připadá na druhou květnovou neděli, což tento rok vychází právě na 12. května. Radost uděláte kytičkou nebo něčím dobrým na zub.

Marketing On setkání v Ostravě

16. května vás čekají 3 inspirativní přednášky na téma online marketingu a podnikání. Můžete se těšit na Zuzanu Kadeckou, country manažerku v Martinus.cz nebo Martinu Rypákovou, brand a PR manažerku v Dedoles. Občerstvení zajištěno, vstupné 129 Kč.

Muzejní noc 2019

Od 17. května do 6. června bude probíhat Festival muzejních nocí, v rámci kterého muzea a další kulturní památky otevírají návštěvníkům své brány do pozdních nočních hodin, a to často se speciálním sníženým vstupným nebo zcela zdarma.

Rendez-vous podnikavých žen v Ostravě

23. května pod záštitou CzechInvest proběhne již druhé Rendez-vous podnikavých žen v Moravskoslezském kraji. Hlavním tématem nebude marketing, jako tomu bylo při prvním setkání, ale cenotvorba. Na toto téma povypráví Karel Reiser, alias pan Kalkulačka spolu s úspěšnou podnikatelkou Jarkou Kořenou. Vstup je zdarma, registrace nutná.

Z minulého ročníku Communication Summitu

Konference Communication Summit v Praze

29. 5. v Praze proběhne setkání všech, kdo chtějí komunikací dosáhnout vyšších finančních i společenských výsledků. Jedná se o prestižní akci spojující jak zástupce klientů – firem a institucí, tak zástupce komunikačních dodavatelů, zejména reklamních, mediálních a PR agentur.

Jeden z exponátů v muzeu smyslů

Tip na výlet: Muzeum smyslů v Praze

Výstava nabízí více než 50 exponátů k prozkoumání, od nejrůznějších zkreslených místností přes instalace po obrázky s optickými iluzemi. Návštěvníci se seznámí například s principy zrcadlení, zvukových frekvencí nebo se stereogramy a kaleidoskopem.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *