Taky je vám v tyto mrazivé a pořád ještě krátké zimní dny občas teskně, tklivě až žalostně a něco pozitivního vám chybí? Třeba hřejivé, vřelé, laskavé upřímné lidské objetí, překrásný projev náklonnosti a spolupatřičnosti? Adventní, vánoční i koncoroční objímací čas je již za námi, do Valentýna je ještě daleko a možná by bylo fajn toto období nějak oživit, zpříjemnit a rozobjímat, […]