Zadejte hledaný výraz

INSPIRACE JÍDLO PR ČLÁNKY

Kuchyňské vybavení, o kterém jste nevěděli, že ho potřebujete

Jsou předměty a spotřebiče, které máme v kuchyni úplně všichni. Pak jsou ale věci, jejichž přítomnost v kuchyni je zcela volitelná. Které kuchyňské vybavení nepatří k tomu základnímu, ale ušetří vám spoustu času a dalo by se považovat za zcela nezbytné?

Domácí pekárna

Kupujete si denně čerstvé pečivo? Přestože boom okolo domácích pekáren proběhl již před lety, stále se řadí k přístrojům, které vám usnadní život. Jak? Jakmile vám příště dojde čerstvý chléb, nebudete muset utíkat od přípravy pokrmu do nejbližší samoobsluhy a v kuchyňském robotu si jednoduše nachystáte těsto, které vložíte do domácí pekárny a vychutnáte si vůni a chuť čerstvě upečeného domácího chleba, baget nebo třeba sladkého pečiva.

Kuchyňský robot

Pravidelně využíváte kuchyň na maximum a kdykoliv máte volnou chvíli, věnujete se vaření, pečení nebo třeba smažení? Pokud ano a ještě nevlastníte kuchyňský robot, rozhodně si zbytečně přiděláváte práci. Kuchyňské roboty totiž dokážou zpracovat libovolné těsto a vy tak můžete v kuchyni více odpočívat.

Nezbytné doplňky pro organizaci kuchyně

Kromě praktických přístrojů, které vám usnadní práci a ušetří čas, byste měli vlastnit také praktické doplňky, s jejichž pomocí bude organizace kuchyně mnohem snazší. Jaké konkrétní doplňky máme na mysli?

  • dózy,
  • sklenice,
  • příborníky,
  • boxy,
  • koše na ovoce a zeleninu,
  • chrániče pánve,
  • uzavíratelné sáčky.

Zorganizujte si svou kuchyň a vybavte ji nezbytnými doplňky a přístroji, které vám usnadní práci v kuchyni a ušetří drahocenný čas. S domácí pekárnou si budete moci kdykoliv připravit vaše oblíbené pečivo, kuchyňský robot za vás vypracuje všechna těsta a o lepší přehlednost se postarají praktické dózy, boxy, koše, uzavíratelné sáčky i příborníky, do kterých budete moci všechny tyto praktické doplňky uschovat.

Zdroj foto: Africa Studio / Shutterstock.com

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *