Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY DOPORUČENÉ ŽURNÁL

Pochopíš, že i vzteklá jsi v pořádku

Kdy naposledy sis dovolila být jen tak, sama (se) sebou? Kdy naposledy sis jen tak v klidu sedla, zavřela oči a s úsměvem na tváři se uvolnila do svého těla. A kdy naposledy jsi byla celá nervózní a na**aná, že všechno nejde tak, jak by sis přála? Ale hlavně – kdy naposledy sis řekla, že to je vlastně všechno v pořádku – že i v na**anosti, uvolnění, radosti i pasivitě jsi to pořád ty. A je to tak prostě v pořádku ♡

A přesně o tom je obnaŽENA – emotivní multižánrová inscenace odhalující celou škálu emocí, které ženám dávají sílu a zároveň je činí zranitelnými. Zážitek na pomezí nového cirkusu, divadla a meditace. Užiješ si vrcholnou vzdušnou akrobacii, zpěv, živou hudbu, tanec i herecké výkony. A zažiješ zážitek, který v tobě bude ještě dlouho doznívat.

Už tradiční součástí představení jsou diskuze s hosty. Pozvání přijaly Lilia Khousnoutdinova – lilia.cz a Jana Mašková Zimolová – terapiedotykem.cz. Moderovat bude Michal Halačka. V prostorách divadla také proběhne výstava fotografií z připravovaného kalendáře obnaŽENA 2023, který vzniká ve spolupráci s profesionálními českými a polskými fotografy a českou ilustrátorkou.

Vem s sebou kamarádku, přítele, přítelkyni, maminku, sestru, babičku, dědu, tátu, šéfa i bratra, dceru i syna, manžela nebo manželku. I když se to zdá “jen” pro ženy, není. Ohlasy žen i mužů → https://blog.sameself.art/#recenze

Pro svůj seberozvojový a vzdělávací přesah už byla obnaŽENA součástí nejrůznějších akcí a festivalů (např. Letní Letná, Healing Festival, Freeman Festival v Německu), hraje se pro střední i základní školy a od své premiéry v roce 2019 proběhlo přes 20 repríz. Nečekej ale na 50. reprízu, která se nemusí nikdy uskutečnit. Dovol si udělat něco sama pro sebe. Teď. A pokud jsi v náročnější ekonomické situaci a není pro tebe jednoduché zaplatit 444,- za vstupenku, můžeš využít 25% slevový kód ZENA.

Těšíme se na tebe.

Ivča – vzdušná akrobatka a autorka obnaŽENA (projekt The Same Self)

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *