Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY

RedAkční tipy na červen

Redakční tipy na červen

Koronavirová krize pomalu doznívá a teplé sluneční paprsky začínají ohřívat naše zimou prolezlá těla. Pojďme se podívat, co zajímavého se bude v červnu dít…

MINT market

6. červen, 10-18h

V areálu pražské holešovické tržnice se bude konat tento trh s oblečením, šperky, doplňky, kosmetiky a různých delikates a to všechno vyrobené zlatými českými ručičkami. 

Lidice 2020

7. červen, 10-11:30

Na naše dějiny bychom neměli zapomínat, měli bychom se z nich učit. Proto zde uvádíme i vzpomínkovou akci k 78. výročí smutného osudu vesnice Lidice a jejích obyvatel. 

Lidice 2020

Bezplatný workshop: Jak se zorientovat v přístupech a metodikách osobního a profesního rozvoje

10. června

V červnu jako by se se vzdělávacími akcemi roztrhl pytel. V tomto workshopu vás zkušený psycholog a kariérový poradce Mgr. Valery Senichev seznámí s jednotlivými přístupy a metodikami osobního rozvoje. Ty si pak na názorných příkladech vyzkoušíte. Tady se rozhodně nevyplácí váhat, kapacita workshopu je pouze 30 osob.

Jak zorganizovat akci a dát o ní vědět – webinář

10. června, 9:30-12:30

V ten samý den jako workshop o seberozvoji se zároveň koná i webinář o event managementu a propagování akcí. Tento kurz je zpoplatněný částkou 1450Kč a registrovat se můžete zde.

Jak vést online aktivity v Zoom-u: Moderní formy facilitace

13. června

Další webinář se soustředí na event marketing v pokoronavirové době, tedy online event marketing a na nástroj, který je k tomu dobré využívat – Zoom. Cena za webinář je 500 Kč a vstupenku si zakoupíte na webu.

New Generation of Founders

11. a 26. června

Myslíte si, že máte dobrý nápad na podnikání, ale tak nějak nevíte, co s ním? Pak právě vám je určený tento workshop o metodě Design Thinking. Workshopy jsou zdarma, ale organizátoři si vzhledem k omezenému počtu účastníků budou účastníky/zájemce vybírat. Více informací o programu najdete na webu a v událostech na Facebooku tady a tady.

Veřejné vystupování

15. června

Jedna z mála akcí, která proběhne ve staré dobré osobní formě – workshop, kde vás naučí, jak nebýt při vystupování na veřejnosti nervózní a jak okouzlit jakékoliv publikum. Účast na workshopu stojí 150 Kč a bude sloužit na podporu neziskové organizace INEX – Sdružení dobrovolných aktivit. 

Boží opening – Czech design shop

17. června, od 19h

Trochu odlehčíme od vzdělávacích akcí a podíváme se na jednu kulturní. Jak už název vypovídá, jedná se o obchod zaměřený ryze na český design, který pořádá tuto akci k příležitosti otevření obchodu v nových prostorách v Myslíkově ulici. Na místě bude sleva 20 % na všechny produkty. Pro představu, co vás čeká, se můžete podívat na webové stránky tohoto obchodu.

Impact Hub MashUp – online edition

18. červen

Show prezentující projekty, které září i za hranicemi naší republiky, proběhne letos online. Mimo jiné se dozvíte, co si v těchto projektech odnesli ze současné korona krize nebo uvidíte kulturní festival, který neexistuje. Akce probíhá zdarma, ale je nutná registrace na stránce. Hlasovat o vítězný projekt večera pak můžete přes aplikaci sli.do.

Kurz Event management v praxi 2020

19. červen, 10-20h

Pokud se chcete něco dozvědět o event managementu a zároveň si užít trochu toho opečovávání, je tento VIP kurz právě pro vás. Dozvíte se vše o organizování čekoholiv, dojde na smyslový marketing i na praktické konzultace vašeho byznysu, ale také na luxusní catering. Registrace v události na Facebooku nebo na e-mailu event@luxurymarketing.cz, cena kurzu je aktuálně 6990 Kč + 21% DPH.

Lemarket dětem

20. a 21. června

Tento trh je prostorem pro poctivé výrobce produktů pro děti a jejich rodiče. Letos se navíc bude konat ve 4. patřea  na terase bývalého OC MÁJ. Vstupné je 100 Kč na oba dny, děti do 12 let a senioři mají vstup zdarma. Chybět nebude dětský koutek, dětské workshopy a menší food festival. 

Lemarket dětem

Produktivita a efektivita ve službách a administrativě

23. června

Poslední edukační tip na červen patří semináři, kde se dozvíte, jak snižovat náklady, jak dosáhnout vyšší efektivity pracovních činností, jak měřit a hodnotit produktivitu a efektivitu administrativních činností. Cena za tento praktický seminář je 2500 Kč. Rezervace a více informací v události na Facebooku.

Dyzajn market Léto

27.-28. června, 10-19h

V redAkčních tipech na květen jsme vás upozorňovali na jarní verzi tohoto marketu a hned tu máme verzi letní. Vše jinak zůstává stejné – vstup je zdarma, akce se koná ve Výstavišti Praha Holešovice a na místě bude spousta doplňků, oblečení, hraček a mnoho dalšího.

Tipy ke čtení na červen

Kateřina Peřinová

Jsem velice rozmanitá osobnost, za svůj život jsem zkusila spoustu různých oborů a profesí a neustále se snažím neusnout na vavřínech a vymýšlet něco nového.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *