Zadejte hledaný výraz

AKCE AKČNÍ TIPY DOPORUČENÉ EVENTY KARIÉRA POZVÁNKY

Síla ženy aneb posilujeme férovost a diverzitu s Women’s Empowerment Principles

Chtěli byste poznat, jak nestratit ženskost v mužském světě a jak posilovat férovost a diverzitu v pracovním prostředí, které je tradičně mužské? Pojďte si vyslechnout koučku Kristin LaRonca Parpel a Eriku Vorlovou, členku Management Board společnosti GasNet.

V kampusu Hybernská v Praze je na úterý 13. prosince připraveno dopoledne plné sdílení tipů pro posilování férovosti a diverzity, tentokrát se zvláštním zaměřením na roli žen v prostředí, která jsou považována za typicky mužská.

„Potkejme se. Poznáte, jak měnit život. Budeme diskutovat o tématech, jako jsou: imposter syndrome, speaking up, queen bee syndrome, flexibilita, zranitelnost nebo síla laskavosti. Podělíme se o tipy pro osobní rozvoj. Přijďte diskutovat s otevřenou myslí. Těším se,“ vzkazuje Kristin LaRonca Parpel, excelentní koučka a leadership konzultantka s více než 25 lety zkušeností, která vystoupí s přednáškou Self Empowerment aneb jak se stát nejlepší verzí sebe samé.

Náš konzistentní přístup k ESG přináší ovoce. Každoročně jsme hodnoceni společnostmi Sustainanalytics a GRESB, které nás již řadí mezi globální ESG lídry v oboru. S oceněním 2022 GRESB Most Improved Entity jsme se dokonce stali plynárenským skokanem roku. Ráda vám představím, jakou roli v GasNetu hraje respekt, jak posilujeme férovost a diverzitu v pracovním prostředí, které je tradičně mužské,“ avizuje Erika Vorlová, která si pro tuto speciální akci připravila prezentaci ESG, respekt a diverzita v GasNetu.

Setkání, na které se můžete přihlásit zdarma pořádá Business & Professional Woman CR ve spolupráci se společností GasNet, která se během akce stane signatářem 7 zásad WOMEN’S Empowerment Principles (WEPs) OSN.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *