Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY BYDLENÍ INSPIRACE INTERIÉR

Útulný a bezpečný domov? Vybavte ho koberci a běhouny

Položení koberců v domácnosti způsobí, že interiér bude působit útulnějším dojmem a teplé koberce s veselými motivy ocení také děti. Proč je přítomnost koberců ve vašem domově nezbytná?

Dětské koberce do dětských pokojů neodmyslitelně patří

Každý pokoj, ve kterém se na podlaze nachází koberec, je útulný a hned vám v něm je příjemně teplo. Zejména v pokojíčcích pro děti by dětské koberce měly mít své místo. Proč? Děti totiž tráví hraním většinu svého dne a nejčastěji si s hračkami najdou místo uprostřed místnosti a nezáleží jim na tom, zda sedí na studené podlaze nebo teplém koberci. Proto dopřejte svým dětem teplo při hraní a potěšte je veselým kobercem s jejich oblíbeným motivem. Děti koberec využijí jako podložku pro hraní a vy se nebudete muset bát, že jim bude zima.

S běhouny se studené chodby promění v útulné

Ovšem i studené chodby si zaslouží trochu prohřát. K tomu nejlépe poslouží praktické běhouny, které se natáhnou po celé délce chodby. Aby chození po nich bylo zcela bezpečné, určitě není od věci podložit je speciální protiskluzovou podložkou, s jejíž pomocí zabráníte případným pádům.

Koberce potěší i vaše sousedy a zmírní ozvěnu v místností

Přítomnost koberců ve vašem bytě potěší také vaše sousedy. Každý váš krok bude utlumen, stejně tak i případné pády předmětů nebo i rodinné hádky. Díky koberci se zmírní také nepříjemná ozvěna v místnosti.

Zútulněte si svůj domov, poskytněte svým dětem teplou a měkkou podložku pro hraní a užívejte si teplo domova. To vše díky kobercům, které vypadají skvěle, vhodně doplní každý interiér a udělají radost také vašim sousedům. Díky široké nabídce rozměrů a barevných provedení je snadné najít ideální koberec do každé místnosti ve vašem domově. Pro který design se rozhodnete? Lákají vás spíše pestrobarevné kombinace nebo ty jednobarevné?

Zdroj obrázku: Pixel-Shot / Shutterstock.com

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *