Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY DOPORUČENÉ TIPY VZTAHY

Romantické rande může obnovit vášeň ve vztahu

Dlouhodobé vztahy vyžadují hodně práce a úsilí. Jedině tak mohou pokračovat šťastně a zamilovaně po mnoho dalších let. Rande je skvělým způsobem, jak si udělat čas jen na sebe jako pár. Navíc vás romantické rande může naladit na dlouhou noc plnou vášně. A jde o skvělý způsob, jak druhé polovičce dokázat, že vám na ní záleží. Mezi tradiční romantická rande patří:

  • oběd nebo večeře,
  • kino,
  • procházka nebo výlet ve dvou.

Večeře je základ k úspěchu

Nezáleží na tom, jestli rande připravuje muž nebo žena. Základním klíčem k úspěchu je dobré jídlo. Ať budete doma nebo půjdete ven, mělo by být vynikající, ale ne příliš těžké. Doma si můžete připravit svíčky a oblíbené pokrmy. Venku vyberte restauraci, která je velmi útulná a má romantické kouzlo. Uvidíte, že s dobrým jídlem rande vždy začne nebo skončí velmi dobře.

Nezapomeňte na vhodné oblečení

Jakmile spolu pár začne bydlet, běžným oblečením jsou doma tepláky a staré tričko. Na rande by to mělo být jinak, i když zůstanete doma. Oblékněte se pro svého partnera. Dokážete tím, že je tento večer výjimečný, stejně jako osoba, se kterou ho trávíte. Pánové se mohou hodit do gala a dámy obléknout elegantní šaty, boty na podpatku a sexy prádlo.

Jak dosáhnout romantické atmosféry?

Venku budete muset najít krásné místo a útulnou restauraci. Doma zapalte svíčky, připravte měkké polštáře a deku. Zatáhněte rolety pro naprosté soukromí. I takový detail, jako je čerstvě povlečená postel bude mít na závěr rande velký vliv. A nezapomeňte si doma předem uklidit, protože hory špinavého prádla, nádobí a hračky na zemi nepodpoří romantickou náladu.

Užijte si dlouhou noc i pomalé ráno

Není to samozřejmě podmínkou. Na konci krásného rande v dlouhodobém vztahu bude dlouhá noc velmi vítaná. Tvrdá erekce se dostaví díky sexy prádlu i po celém večeru s milovanou osobou. Nocí ale končit vůbec nemusí. Snídaně do postele nádherně zakončí rande a budete mít hned spokojenější den. Z tohoto důvodu jsou na rande ideální pátky nebo soboty, ale můžete jít pochopitelně na rande i v týdnu, jestli nevstáváte do práce příliš brzy.

Zdroj obrázku: Monkey Business Images / Shutterstock.com

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *