Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY EVENTY JINÉ

Redakční tipy na listopad

Dny se sice zkracují, ale pořád jsou dostatečně dlouhé na návštěvu některé zajímavé akce. A pokud se vám zrovna nikam nechce, zalezte večer pod deku s některým z našich knižních tipů.

Ženy žurnalistiky
7. listopadu 2019 v 19:00

Jaké je postavení žen v dnešním světě žurnalistiky? Mají horší startovní pozici než jejich mužští kolegové? A co by se do budoucna mohlo změnit k lepšímu? O těchto a dalších otázkých přijdou na Pedagogickou fakultu v Praze diskutovat: Světlana Witovská z České televize, Silvie Lauder z Respektu, Markéta Hronová z Aktuálně.cz a Markéta Chaloupská z Českého rozhlasu. Moderovat diskuzi bude Karel Doleček.

#HolkyzMarketingu sobě: Marketingová strategie – základ úspěchu
13. 11. 2019

Workshop pro všechny, kteři chtějí se svým podnikáním něčeho dosáhnout. Každý by měl vědět, kam se podívat a na co se ptát, když potřebuje vytvořit dobrou kampaň. Školením vás bude provázet Zuzana Dobšíčková, která působí jako konzultant strategického marketingu a budování značek.

Základem bude zasazení propagace do rámce marketingového mixu a strategických aktivit společnosti. Následně už se budeme detailněji věnovat jednotlivým částem, které společně definují marketingovou strategii společnosti.

Noc divadel
16. 11. 2019

Jako každý rok proběhne třetí listopadovou sobotu Noc divadel, která je součástí evropského projektu European Theatre Night. Projekt se snaží prezentovat divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě.

Noc divadel nabídne opět workshopy pro děti i dospělé, prohlídky divadelních zákulisí, diskuze s herci, scénografy a režiséry a další formáty divadelních setkání, ke kterým se běžně nedostanete.

Noc divadel je součástí evropského projektu European Theatre Night, který prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě vždy třetí listopadovou sobotu již od roku 2008. 

Noc divadel nabízí nevšední zážitky, jako jsou například workshopy pro děti i dospělé, prohlídky divadelních zákulisí, diskuze s herci, scénografy a režiséry a další formáty divadelních setkání, které v běžném programu nenajdete. Více informací najdete na FB stránkách projektu.

Listopadové čtení

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *