Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY MÓDA A STYL

TOP FASHION WEEK 2022

Máte rádi módu? Chcete si opravdu užít plejádu modelů z celého světa? Pak si nesmíte nechat ujít módní show TOP FASHION WEEK!

Karlovarský filmový festival je sice za námi, ale lázeňské město ožije znovu na podzim. V Grandhotelu PUPP se totiž představí více jak desítka českých a zahraničních módních návrhářů. TOP FASHION WEEK bude vrcholem módní sezóny podzimu 2022.

Své modely budou předvádět návrháři, jako jsou Jaroslava Procházková, Michal Marek, česká návrhářka Katerina Lanková působící v USA, nebo slovenská návrhářka Gabriela Giotto.

Součástí módní show bude i bohatý hudebně zábavný doprovodný program a celou show budou diváky provázet moderátorská dvojice Iva Kubelková a Maroš Kramár.

Na své si přijdou i gentlemani. Bude pro ně v průběhu akce připravena degustace luxusních destilátů od Trebitsch Whisky, a je opravdu na co se těšit.

Koncept celé show řídí kreativní ředitel TOP FASHION WEEK Kája Pavlíček. „ Vybírat návrháře na tuto show pro mě byla velká radost. Nebylo to však lehké. Na jedné straně jsem oslovoval profesionály a špičky ve svém oboru a na druhé straně jsem se snažil, aby show byla pestrá a rozmanitá. Proto diváci uvidí modely pro denní nošení, společenské šaty, spodní prádlo, ale i extravagantní módu, která na takovéto přehlídky rozhodně patří.  Prostor velkého sálu Grandhotelu PUPP přímo vybízí k takovéto luxusní akci. Vizuální a světelné efekty scény dokonale podtrhnou jedinečnost celého galavečera.“

Pro opravdové milovníky a příznivce originální módy bude i možnost vybrané modely z přehlídkového mola zakoupit.

 

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *