Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY EVENTY INSPIRACE ZDRAVÍ ŽURNÁL

V březnu se chystá interaktivní konference Pro zdraví ženy v Praze

V březnu se chystá interaktivní konference Pro zdraví ženy. Na Slovensku zavedený formát, v Česku poprvé 

První česká interaktivní konference Pro zdraví ženy se uskuteční 26. března 2022 v pražském Hotelu Grandior. V Brně se pak odehraje 24. září. Akce zaměřená na fyzické i duševní zdraví přinese řadu přednášek, rozhovorů s odborníky, ale také na cvičení, testování či diskuze. S ohledem na možnou epidemiologickou situaci budou obě události zároveň streamovány. 

Cílem konferencí Pro zdraví ženy je poskytnout ženám prostor, ve kterém se uvolní, odpočinou si, vzdělají se a dostanou odpovědi na otázky, jak pečovat o své fyzické i duševní zdraví. K tomu přispěje celá řada vystupujících, kteří jsou špičkovými odborníky ve svých oborech. Chybět nebudou ani drobné pozornosti a dárky pro každou účastnici. 

Ambasádorka konference Pro zdraví ženy Veronika “Besky” Danišová: Sebeláska je práce na celý život

„V České republice se konference Pro zdraví ženy bude konat poprvé. Na Slovensku přitom půjde o čtvrtý ročník. S předešlými ročníky jsme v Bratislavě a v Košicích sklidili velký úspěch, v loňském roce se akce zúčastnilo více než 300 dam. Doufáme, že podobně nadšené budou i ženy v Česku,“ komentuje organizátorka Martina Novotná. 

Do příprav akce se zapojily také ambasadorky, mezi které patří například herečka a spisovatelka Vlastina Svátková, fitness trenérka Valerie Peršina či vítězka MasterChef Česko 2021 Veronika Dinišová, známá jako Besky. 

Cena vstupenky v předprodeji činí 580 korun na celodenní program a 305 korun na půlden. Voucher k připojení ke streamované konferenci stojí 400 korun: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/konference-pro-zdravi-zeny-v-praze-2022-celodenni-konference/  

AMBASÁDORKY KONFERENCE PRO ZDRAVÍ ŽENY, INDIÁNKY, ANNA A KÁJE: ZDRAVÁ ŽENA JE SAMA NA SEBE DOBRÁ

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *