Zadejte hledaný výraz

AKCE DOPORUČENÉ NETWORKING OSOBNÍ ROZVOJ PODPORA ŽEN POSTAVENÍ ŽEN POZVÁNKY

Vidíme se na 15. ročníku Equal Pay Day

Milé akční dámy i pánové, píši vám v rychlíku do Prahy, nad Přerovem pomalu svítá a již o pár hodin se potkáme na jubilejním, již 15. ročníku českého Equal Pay Day. Vždy, když někam cestujeme, myšlenky nám běží nejenom souběžně s cestou, je v nich i mnoho těšení na to, za čím nebo za kým cestujeme. Musím se přiznat, že doslova miluji psaní on the road, takové to mírně beatnické zaznamenávání proudu myšlenek, slov a všeho, co se v nich a za nimi skrývá…

EPD nám za 15 let hezky povyrostl do krásy a dnes již není „pouze“ největší českou akcí věnovanou zejména, ale nejenom ženám, nabral již skvělý mezinárodní rozměr i věhlas a všechny jeho mámy mohou být na něj opravdu hrdy. Vždyť se jim podařilo doslova vypiplat z miminka sebavědomého štramáka, který budí respekt nejenom v zemích českých, moravských a slezských, ale i v zahraničí…Český Equal Pay day je dnes největší akcí svého druhu v Evropě.

Je to tak, EPD je dnes již statný a rozhleděný mladík, který má toho již navzdory svému mládí celkem hodně za sebou. Jubilejní 15. ročník českého EPD bude opět skvěle zvládnutou akcí a příležitostí zažít její specifický esprit, kouzlo a atmosféru.

Vždy, když vnímáme dítě, které dělá rodičům radost, vidíme v něm samozřejmě i jeho rodiče. Dámy na čele se zakladatelkou českého EPD, prezidentkou věřejně prospěšné organizace Business & Professional Women CR Lenkou Šťastnou se snad nebudou zlobit, když je nazvu dobrými mámami Equal Pay Day. Mají za sebou pořádnou několikaměsíční „šichtu“ a její vyvrcholení, 15. ročník českého Equal Pay Day bude jistě opět počin, na který můžou být opravdu hrdy. Během obou dnů akce všechny dobromámy, dobrodámy a dobroholky budete moci zažít v akci na pódiu, pod pódiem, za ním a ve všech přilehlých prostorech zabezpečujíc, aby vše klapalo tak, jak má.

V Clarion hotelu je již vše připraveno, více než 100 osobností, speakerek a speakerů, hostů a mentorek z České republiky a ze zahraničí letos přiletí a přicestuje z více než 10 zemí. Naše sestry a bratry ze Slovenska za cizinky a cizince nepovažujeme a budou mít i na 15. ročníku EPD slušně početné zastoupení nejenom na podiu, u mentoringových stolů, ale i v hledišti. Spolu nás bude letos po oba dny jubilejního 15. ročníku českého EPD určitě více než 1 500.

Tak se tedy vidíme a užijeme si tuto famózní, jedinečnou akci tak, jak se patří.

Ján Schneider

foto: Michaela Schneiderová, BPWCR

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *