Zadejte hledaný výraz

BYZNYS EVENTY eventy FREELANCE KARIÉRA MARKETING NETWORKING PODNIKÁNÍ PR ČLÁNKY REDAKČNÍ VÝBĚR VYBRANÉ VZDĚLÁVÁNÍ

Máte svůj e-shop? Nenechte si ujít konferenci Reshoper

Podnikáte v oblasti prodeje produktů a služeb přes vlastní stránku nebo eshop? Pak vás zveme na konferenci Reshoper v Praze. Celý veletrh je zdarma, stačí se jen zaregistrovat. Pokud máte zájem o všechny přednášky, můžete si zakoupit vstupenku.

Reklamní profesionálové i marketér roku

Pozvané řečníky naleznete na stránce reshoper.cz a opravdu je na co se těšit!

Mezi přednášejícími bude například Ondřeje Ilinčeva, který s vámi probere manipulativní techniky a pomůže odpovědět na otázku, jak přesvědčit návštěvníky webu, aby učinili, co chcete, bez použití „dark patterns”.

Další na pořadu je dvojice ostřílených reklamních profesionálů, kreativec Radovan Andrej Grežo, který stojí například za tančícími křečky Dedoles a mluvící čivavou Factcool a stratég Tomáš Mrkvička. Ti vám ve své přednášce vysvětlí, co vás čeká a na co si dát pozor při brandové kampani.

Marketér roku Juraj Pobjecký představí ve své přednášce návod, jak dosáhnout úspěchu světové úrovně s inhouse týmem.

O tom, že zákazníci jsou přelétaví a jak je přitáhnout zpátky, pak bude přednášet Radka Hrachovce.

Chybět nebudou ani poradci

I poradenská zóna se rozrostla o další zvučná jména. S Davidem Kočím můžete převzít obchodní výkonnost vašeho webu a Honza Kvasnička vám poradí s jeho použitelností. Navíc má připravené ukázky a vzory, které můžete hned další den využít v praxi. Ohledně nastavení e-mailových kampaní se zastavte za Pavlem Polou. Petra Větrovská a Karel Rujzl vám poradí s PPC kampaněmi. A o linkbuildingu si promluvte se Zdeňkem Dvořákem.

Vystavovatelé & Partnerský program

Do startu konference chybí sice více než měsíc, mezi vystavovateli je ale již téměř 100 firem. Chystají si pro vás slevy, trialy, soutěže, ale také dobré jídlo a pití. Některé firmy se dokonce podělí o své zkušenosti v rámci Partnerského programu.

Chcete být pořád v obraze?

Nezapomeňte sledovat Facebook, LinkedIn, Twitter či Instagram Reshopera, kde zveřejňují nejnovější řečníky, vystavovatele a další novinky v programu.

Vidíme se již 13. dubna!

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *