Zadejte hledaný výraz

PR ČLÁNKY

Bezstarostně vstříc mrazivému polibku zimy

Zimní období je kouzelné i zrádné zároveň. Je tedy záhodno mít nachystanou odolnou zimní obuv. Zejména ženy mají na boty trošičku vyšší nároky, hlavně z hlediska estetiky. Máme sice rády pohodlnou a funkční obuv, ale co z toho, když se nám ty zimní boty prostě nelíbí?

Proto nás naši potenciální noví miláčci v botníku musí zaujmout i vizuálně. Na následujících řádcích se tedy vrhneme na dámskou zimní obuv a představíme si její vybrané kousky! Jaké dámské zimní boty nám mohou v chladných dnech vykouzlit úsměv na tváři? Dobrý pocit z toho, jak vypadáme, znásobený notnou dávkou teplého pohodlí, které nám kvalitní zimní boty dodají, je zárukou na spokojeně užitou zimu. Kouzlo procházky zasněženou zimní krajinou si tak budete moci užít bez nepříjemných pocitů chladu.

Módní čáry se zimní obuví

Pokud chcete v zimě oživit váš outfit, vybavte se botami výraznější barvy. Třeba takové červené zimní boty váš look rozhodně neutlumí. Zimní kotníkové boty této barvy, černé skinny džíny, červený svetr a dlouhá černá vesta vám pozornost jistě zajistí. Pokud chcete ladit s čerstvě spadaným sněhem, nazujte bílé zimní boty. Obuv této světlé barvy krásně zkombinujete například s bílými kalhotami, světle hnědým dlouhým pleteným svetrem a bílou dlouhou zimní vestou. K tomu bílé či světle hnědé doplňky jako čepice a batoh doladí výsledek k dokonalosti.

Pro milovnice klasiky jsou sázkou na jistotu dámské zimní boty černé barvy. Pro trochu rebelský look můžete zvolit tuto dámskou zimní obuv s výraznějším barevným prvkem a s ním sladit zbytek outfitu. Dámské zimní kotníkové boty černé barvy s fialovou podrážkou doplňte černými punčochami, delší koženou či koženkovou sukní pod kolena, bílým rolákem a kabátkem laděným do fialových a zelených tónů. Váš outfit bude nepřehlédnutelný a originální zimní boty mu dodají šťávu!

Do mrazivých ulic stylově a s nožkama v teple

Velkým hitem mezi dámskými botami na zimu jsou zimní kozačky. Jejich výhodou je výška, díky níž budete mít v teple nejen kotníky, ale i lýtka. Tyto teplé zimní boty vypadají hezky v kombinaci s punčochami, legínami, mini či midi šaty, ale také slim džínami. Jejich sportovní modely z nich dělají skvělé zimní boty do sněhu, který se k vašim nožkám jen tak nedostane!

Pokud hledáte ty pravé boty na zimu, mrkněte na bohatou nabídku Rieker-eshop.cz. Najdete zde nejen zimní dámské boty, ale také obuv na ostatní sezóny. Můžete se tedy vybavit na celý rok a užívat si bezstarostně váš čas strávený venku! Tak vzhůru do módní kompozice!

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *