Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY INSPIRACE KRÁSA MÓDA A STYL

3+1 šperky, které nesmí chybět ve vaší šperkovnici

Ve svém šatníku jistě máte všechny základní kousky, které můžete v klidu každý den kombinovat do práce i při svých koníčcích. Stejně tak ale existují šperky, které vám nesmí ve šperkovnici chybět.

Šperky samozřejmě nejsou jediné doplňky, které jsou v celkovém vzhledu každé ženy velmi důležité. Doma vám nesmí chybět ani:

  • kabelky,
  • šály,
  • šátky,
  • ozdoby do vlasů.

Prsteny

Na trhu najdete obrovské množství prstenů, ze kterých lze vybírat. Pro elegantní ženy budou nejlepší jednoduché designy. Zvolit si ale můžete také prsteny s barevným nebo čirým kamenem. Kameny lze vybírat podle barvy, ale také podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je jiná a líbí se jí jiné šperky. Nebojte se experimentovat a zvolit jiný prsten pro každý outfit nebo příležitost.

Náhrdelníky

Řetízky s přívěskem nebo náhrdelníky jsou vždy ozdobou každé ženy. Perly jsou nesmrtelná klasika, ale ve fantazii se meze nekladou. Nyní jsou velmi trendy masivní náhrdelníky a náhrdelníky z přírodních materiálů, např. ze dřeva. Zlaté nebo stříbrné řetízky jsou také klasika, kterou můžete doplnit jedinečným přívěskem, který pro vás bude mít hluboký význam.

Náramky

Designové náramky vždy přitahují pozornost vašeho okolí. I zde máte obrovské množství variant. Nádherné diamantové náramky budou vždy působit velmi exkluzivně. Řetízkové nebo kožené náramky jsou také skvělou volbou, jestli se chystáte na sraz s přáteli. Rozhodně se jedná o povinnou součást vaší šperkovnice, kterou byste neměli podceňovat.

Náušnice

Náušnice jsou dodatečný šperk, který nemusí mít doma každá žena. Jestli nemáte propíchnuté uši, samozřejmě je nepotřebujete. Působivé diamantové náušnice se hodí na společenské události. Doma by vám neměly chybět visící, napichovací i kulaté náušnice mnoha tvarů, stylů a barev. Pohodlně potom můžete vybírat podle typu události, na kterou se chystáte.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *