Zadejte hledaný výraz

INSPIRACE MÓDA A STYL

5 stylů kabelek, které vám nesmí chybět v šatníku

Které kabelky musíte mít ve svém šatníku, abyste byla in v každé životní situaci? Zde je 5 žhavých typů, které vás nenechají ve štychu!

Už jste někdy přemýšlela nad tím, kolik typů kabelek potřebujete mít ve svém šatníku? Zarytý minimalista by vám řekl, že stačí jeden univerzální kousek, se kterým uděláte parádu vždy a všude.  Jenže to není až tak úplně pravda.  Snažila jsem se prozkoumat situaci na vlastní pěst a zjistila, že těch aktivit, které s sebou moderní život přináší je nespočet, pro každou z nich je samozřejmě potřeba jiný tvar, velikost nebo funkčnost. Finálně jsem dala dohromady pět kategorií kabelek, které by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět a podrží vás pro všechny příležitosti.

Crossbody kabelka

Jistě každá z vás zná – multifunkční a neskutečně pohodlná kabelka s dlouhým řemínkem se hodí pro všechny vaše volnočasové chvilky. Tento praktický kousek oceníte nejen na dovolené, ale i při běžných toulkách v okolí svého domova. Crossbody je dost velká na to, aby pojala všechny vaše základní nezbytnosti a přitom nepůsobila přeplněně. Prostě takový must-have vaší šatní skříně. Vyberte si takový vzhled, který se snadno přizpůsobí různým příležitostem.

Kabelka na rameno

Klasická kabelka na rameno je něco mezi nákupní taškou, psaníčkem a taškou, do které snadno schováte předměty, jež potřebujete mít vždy po ruce. Unese i něco navíc, takže zachrání lecjakou podnikatelku, maminku na mateřské či studentku. Pokud je obsah vaší tašky těžký, jednoduše si ji přehoďte přes rameno, pokud chcete být za elegantní dámu, noste svou kabelku na předloktí.  Nebojte se výrazných barev či zemitých tónů, které jsou letos dost IN.

Večerní mini kabelka

Malá večerní mini kabelka by neměla chybět ve výbavě žádné z vás. Vynosíte ji na všechny společenské události, i ty okázalejší. Taková letní párty, protančená noc či ples nebo divadelní premiéra se bez večerní mini krásky rozhodně neobejdou. Co na tom, že do ní schováte pouze pár bankovek, telefon a klíče, přesně k tomuto účelu byla tato mini věc stvořena. A ideální tvar? Malý a lehký!

Kabelka do ruky s jedním uchem

Hit posledních několika měsíců je jedno ucho v ruce. Nedejte se zmást, ač vypadá neprakticky, první minuty s ní vás hravě přesvědčí o opaku.  Snadno se drží a ještě líp vypadá. Návrháři se předhání v tom, který vzhled bude propracovanější a jaký materiál bude zdobit držátko ve tvaru ucha. Je libo bambusové, kožené, kovové nebo to, které je tvořeno ze spojů tvaru legendární céček? Je to jen na vás.

Shopper kabelka

Pokud vyrážíte do obchodu, na delší pracovní školení, ale i k vodě či na piknik, nemůžete existovat bez shopper kabelky. Shopper se dá popsat jako velká, objemná taška, většinou bez zapínání v horní části zato s přidanou mini kapsičkou či postranními kapsami uvnitř kabelky, do které snadno schováte nákup nebo pracovní materiály včetně notebooku. Chcete být za všech okolností elegantní? V tom případě zvolte kožený shopper, který se snadno udržuje a vydrží dlouho krásný. Do látkových či lakovaných shopperů se vejde i rozměrná osuška, být trendy cestou na pláž je totiž easy!

Tak jak jste na tom, milé dámy? Máte ve své výbavě všech těchto pět typů? Zaručuji vám, že s touto univerzální pětkou budete připravena na každou situaci. Jestli vám nějaká chybí, zavítejte na můj e-shop Ritzy Bagz s nabídkou ručně šitých kožených kabelek. Specializuji se na značky a rodinné manufaktury, které pokračují v tradičním kožedělném řemesle a vyrábějí v Evropě. Budete nejen stylová, ale podpořte i udržitelnou módu.

S láskou a vášní

Lenka

Lenka Antonová

Mentorka pro ženy, které chtějí začít budovat svoji značku a super hrdinka v aplikaci Trello.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *