Zadejte hledaný výraz

PR ČLÁNKY RECEPTY ZDRAVÍ

5 zdravých jídel, pro které stačí stolní mixér

Když většina z nás vytáhne mixér, je to proto, aby si připravila smoothie. A zatímco smoothies mohou být skvělou snídaní nebo svačinou na cestu, pokud jde o použití této běžné kuchyňské vychytávky k přípravě snadného a zdravého jídla, je to jen „poškrábání povrchu“. Získejte ze svého mixéru mnohem více.

S našimi výživnými recepty pro mixéry od registrovaných dietologů a kuchařů to dokážete. Nemluvě o tom, že jedním z nejúčinnějších způsobů, jak si kontrolovat a udržovat váhu, je vařit si jídlo doma. Ve své vlastní kuchyni můžete kontrolovat kalorie, vybírat si zdravější suroviny a sledovat velikost porcí. Ale není pochyb o tom, že pečení, grilování, vaření a opékání mohou být časově náročné. A to je místo, kde přicházejí na řadu rychlé a výživné recepty z mixéru.

Výhody využití mixéru

Za prvé, použití tohoto zařízení ušetří čas na přípravu i úklid.

Většina mixérů navíc umožňuje používat celé ovoce a zeleninu, takže je snadné jíst zdravější, nízkokalorické potraviny. Použití celého ovoce a zeleniny zvyšuje obsah vlákniny ve vašem jídelníčku, na rozdíl od odšťavňování. Vláknina má příznivé účinky na trávení a pomáhá vám cítit se sytí.

A konečně, protože stolní mixér, jak již jeho název napovídá, stojí na vašem stole, je vždy připraven k použití. Není nutný žádný předehřev a nepotřebujete žádné speciální pánve nebo tácy. Vzhledem k tomu, že většina nádob mixéru má na stranách předem odměřené značky, nebudete muset používat odměrky, ani šálky.

Rychlé a zdravé recepty pro kterékoliv jídlo dne

Není pochyb o tom, že jste zvládli umění výroby smoothie: Nabalíte věci do mixéru, rozmixujete a vypijete. Věděli jste ale, že celou tu dobu jste mohli ve stejném skromném zařízení míchat také rychlé, zdravé chilli, polévky, quiche, těsto na palačinky, dokonce i zmrzlinu?

Zdroj:

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *