Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ MÁMY AKČNÍ TIPY MÓDA A STYL PR ČLÁNKY SPORT ŽURNÁL

Sportovní obuv pro mladou i starší generaci

Sportovní obuv vypadá skvěle a oblíbená je nejen pro sportovní aktivity, ale i běžné nošení. Tato obuv je pohodlná a dopřává člověku pocit komfortu, tedy za předpokladu, že si člověk správně vybere. V úzké či malé obuvi, která tlačí, pochopitelně pocit komfortu nepoznáme. Mimo to levná obuv, která pouze vypadá designově zajímavě, může způsobit, že se po pěti kilometrech chůze budete chtít zout a jít raději boso.

Zažila jsem to a opravdu nikomu nepřeji. Od té doby velmi pečlivě vybírám obuv, i přesto, že není určená pro danou sportovní aktivitu, ale pouze na procházku se psem. Naštěstí je dnes možné vybírat z nepřeberného množství značek, designu a přesto jde stále o kvalitní obuv. S výběrem vám pomůže katalog Flexdog.

Obuv pro maminky i jejich dcery

Budeme-li se bavit o kvalitní sportovní obuvi, patří mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější, nejen u mladé, ale i starší generace. Mladí dávají přednost cool vzhledu, ale i akčnějšímu stylu života, kde je bezpochyby taková obuv nutností, starší zase preferují pohodlí a možnost delších procházek. V obou případech to bez kvalitní sportovní obuvi nelze. Pokud se budeme bavit o botníku dam různého věku, pak se tam určitě najde i mnoho elegantní obuvi na podpatku i bez něj, protože občas je zapotřebí vypadat elegantně. Do divadla či na operu se v teniskách jaksi nechodí.

Jestli mezi sportovní a pohodlnou obuví existuje nějaká, která je oblíbená v každém věku, pak jsou to určitě Old Skool dámské boty. Tato ikonická obuv se totiž zrodila již v roce 1977, tudíž jí znají maminky i jejich dcery. Určitě nám dáte za pravdu, že jestli je dnes něco v módě, tak je to sportovní a akční život, který ještě více této obuvi nahrává. Vidět dnes ženu ve věku 45 a více let ve sportovní obuvi a outfitu není nic zvláštního nebo divného. Zatímco v minulosti to tak běžné nebývalo.

Báječné spojení komfortu a designu

Dnes starší ženy sportují společně s těmi mladými a navzájem se motivují. Mnohdy je těžké rozeznat maminku s dcerou, protože sportující maminky vypadají více spíš jako starší sestry, než maminky. A tak není divu, že mohou nosit oblečení a obuv stejné značky. Pokud nahlédnete do botníku mladé ženy i ženy starší 55 let, rozhodně nebudou chybět alespoň jedny černé tenisky, které se hodí ke všemu. Už jsme si výše zmínili, že svou roli hraje především pohodlí a černé tenisky byly, jsou a stále budou IN. Ať je vám dvacet nebo šedesát let. Je to tedy báječné spojení komfortu i módního designu. Jestliže jste zatím kouzlu tenisek nepropadly, neváhejte vyzkoušet ty kvalitní, určitě změníte názor. Až ujedete 10 kilometrů a bude se vám zdát, že jste sotva zašli za roh vašeho bloku. Kvalitní obuv dokáže divy.

TIP: V dnešní době, kdy je potřeba vždy každou korunu několikrát otočit, než něco nakoupíme je dobré se poohlídnout po slevách. na následujícím odkazu naleznete slevy na oblečení.

Zdroj obrázku: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *