Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY PR ČLÁNKY ŽURNÁL

Zpříjemněte si hektické předvánoční měsíce a užívejte si pohody

Zatímco příroda se na podzim ukládá k zimnímu spánku, lidé v těchto měsících zažívají nejvíce stresu. Vliv na to mají blížící se Vánoce a shánění dárků pod stromeček a také blížící se konec roku. V zaměstnání je důležité před vánoční dovolenou udělat co nejvíce práce, aby si pak člověk mohl užívat zaslouženého odpočinku.

Jak si užít ticha a pohody i ve dnech, kdy máte práce nad hlavu a po tichu není ve vašem okolí ani památky?

Dejte si pauzu

Odborníci doporučují každodenní odpolední odpočinek, který ale nesmí překročit 20 minut. Stejně jako děti v mateřských školách, i dospělí by měli mít možnost dopřát si několik minut klidu během dne. Jestli vám to zaměstnání nedovoluje, zkuste alespoň během obědové pauzy na pár minut vypnout, do uší si dát špunty proti hluku a na chvilku se jednoduše oprostit od okolního světa. Po krátké pauze budete energičtější, díky čemuž se zvýší vaše pracovní tempo.

Ochranné pomůcky jsou určené pro všechny

Pokud si myslíte, že ochranné pomůcky sluchu jsou určené pouze lidem těžce fyzicky pracujícím, jste na omylu. Špunty do uší používají i lidé, jejichž partner chrápe či jedinci, kteří mají slabé spaní. Není proto žádná ostuda pořídit si pár kvalitních chráničů sluchu a vzít si je s sebou do práce v kanceláři. Investujte do kvalitních chráničů sluchu, které vás nebudou tlačit ani vám jiným způsobem nebudou narušovat váš odpočinek.

Jak pracovat efektivně z domova? 10 tipů, jak si zpříjemnit home office.

Odpočívejte v kvalitní společnosti

Kvalitní špunty do uší a další ochranné pomůcky naleznete například na e-shopu Hoffmann Group. Tato firma má s prodejem ochranných pomůcek a dalších výrobků mnohaleté zkušenosti a může se pochlubit spokojenými zákazníky. Dejte přednost kvalitě a rozmazlete se špunty do uší, které vám budou ušité na míru.

Jak začít podnikat i bez peněz – jednoduchý návod (nejen) pro začátečníky v čem podnikat, a jak úspěšně rozjet svůj byznys

Dopřejte si zaslouženou pauzu každý den. Prospěje to nejenom vašemu zdraví, ale zlepší to i vaše pracovní výkony.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *