Načítá se

Type to search

AKČNÍ TIPY AKČNÍ ŽENY TESTUJÍ

Výzva k testování nejnovější řady Elixir Botanique od Yves Rocher

Elixir Botanique pomáhá pokožce navrátit zdraví, zářivost, okysličuje ji a posiluje, kromě toho však dodává i jedinečnou energii a pocit opětovného spojení s přírodou, které mnozí ztratili.

„Tato řada v sobě nese nový vědecký přístup v rostlinné kosmetice: rostliny působící jako mocný nástroj, který pomáhá lidem k návratu k přírodě. Tato myšlenka má své oprávněné místo přímo v srdci ideologie značky Yves Rocher,“ objasňuje Philippe Msika, ředitel pro inovace a vývoj v Yves Rocher.

Více se o tomto výjimečném řadě dozvíte v TOMTO ČLÁNKU.

Hledáme 15 žen, které získají od firmy Yves Rocher tyto produkty na testování v hodnotě více než 2 541 korun ZCELA ZDARMA. Konkrétně půjde o 4 produkty: Posilující a ochranné sérum, Denní a noční regenerační péči a Rozjasňující roll on na okolí očí. Měly by to být ženy, které:

  • se zajímají o kvalitní kosmetiku šetrnou k životnímu prostředí
  • pravidelně používají produkty značky Yves Rocher
  • případně tuto značku ještě nezkoušeli a chtěli by to změnit
  • mají problém se suchou a dehydrovanou pletí
  • dbají na kvalitní péči o svou pleť a chtějí si obohatit svou skincare rutinu novými špičkovými produkty
  • Každá z vás získá všechny výše uvedené produkty řady Elixir Botanique zcela zdarma. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit dotazník PŘED a PO testování a dát nám zpětnou vazbu, jak jste byli s těmito produkty spokojeny.

V minulosti jsme se značkou Yves Rocher již jedno testování absolvovali a ženy byly nadšené. Výsledek si můžete přečíst V TOMTO ČLÁNKU. Chcete být tentokrát i vy jednou z testerek? Napište nám komentář, ať o vás víme!

Zapojte se prostřednictvím TOHOTO DOTAZNÍKU.

Tags
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X