Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ ŽENY TESTUJÍ KRÁSA ZDRAVÍ ŽURNÁL

Otestujte s námi skvělé doplňky pro zdraví a krásu BoraTree!

Jste aktivní žena, která žije naplno v osobním životě i v práci a potřebujete fungovat na 100%? Zajímá vás zdravý životní styl? Toužíte mít každý den dostatek energie, dosahovat vyšší efektivity v práci, optimálního metabolismu a silné imunity? Chcete mít také zdravou a krásnou pokožku a vlasy?

Potom hledáme právě vás! Všechny tyto oblasti podporují a pomáhají vylepšit právě složky a živiny v produktech BoraTree. A možná jako testerku vybereme právě vás. Budete mít možnost dostat a vyzkoušet produkt Bora Tree zcela zdarma!

 • Jste aktivní na sociálních sítích a dokážete pozitivně ovlivňovat své okolí?
 • Téma zdravé stravy, cvičení, receptů či vychytávek zaměřených na zdraví a prevenci vám není cizí?
 • Vyhledáváte a dokážete ocenit především přírodní výrobky, ideální v BIO kvalitě bez jakýchkoli přidaných umělých látek a bez GMO?
 • Na sociálních sítích se prezentujete přirozenou estetikou a vzhledem?

Vyzkoušejte spolu s námi značku BoraTree, která vznikla ze silného přesvědčení dvou nadšenců zdravého životního stylu. Tí věří, že poctivý produkt tvořený ze srdce a s vizí pomoci aktivním ženám, jako jste vy, nastolit rovnováhu a harmonii, dokáže prorazit a získá si velkou fanouškovskou základnu. Více o značce Bora Tree se dozvíte i zde.

Jak to celé probíhá?

 1. vyplníte důkladně vstupní dotazník
 2. počkáte na informační email o tom, zda jste postoupili do našeho testování
 3. pokud ano, převezmete si zásilku s produkty
 4. otestujete je podle zadání, sdílíte vaše příspěvky na sociálních sítích
 5. vyplníte finální dotazník
 6. zašlete nám pár fotek, případně video a také se potěšíme vaším příspěvkům na Facebooku či Instagramu

Produkty BoraTree jsou vhodné pro:

 • Ženy zaměřené na zdravý životní styl nejen pro sebe, ale také pro svou rodinu – ženy, které vyhledávají především přírodní výrobky, ideálně v bio kvalitě bez jakýchkoli přidaných umělých látek a bez GMO.
 • Ženy, které hledají “celý balíček” s daným produktem – není to jen o produktu samém, ale také o celkové filozofii a vizi dané značky – obaly v souladu s přírodou; koupí daného produktu podpoří i dobrou věc – v našem případě podpora organizace, která celosvětově zachraňuje lidi, hlavně děti, před obchodováním s lidmi.
 • Ženy, které žijí aktivním životním stylem a po sportovních aktivitách potřebují doplnit živiny a zároveň si udržovat energetický příjem.
 • Ženy, které ocení vícesložkové doplňky výživy (více benefitů v jednom balíčku) a pro které je synergické působení více účinných látek velkou přidanou hodnotou.
 • Ženy, pro které krása vychází zevnitř a podporují zdraví vlasů a pokožky tou správnou výživou, která se odráží navenek.
 • Ženy, které si kromě výživného obsahu potrpí i na lahodnou chuť a v rámci svého zdravého životního stylu hledají alternativy, jak spojit příjemné s užitečným.
 • Ženy, které mají zdravotní potíže a potřebují změnit stravování, očistu těla a potřebují restartovat svůj organismus.

Našli jste v naší cílové skupině? Těšíme se na vás společně s BoraTree!

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

 • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *