Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY AKČNÍ ŽENY TESTUJÍ BEAUTY INSPIRACE KRÁSA

Noili, krása vlastnit méně produktů!

Přirozený proces stárnutí pleti zastavit nemůžeme, ale můžeme jej alespoň zpomalit. S věkem se všem objevují viditelné vrásky, tvář ztrácí svou pružnost, snižuje se produkce kolagenu, kontury pokožky se uvolňují a máme pocit, že vadne. Prevencí a kvalitní každodenní péčí můžeme tento proces efektivně přibrzdit.

Zvykli jsme si používat zbytečné množství produktů, ale pokožka nepotřebuje mnoho, aby byla zdravá a krásná. Dejte jí výživu, hydratujte ji, uklidněte ji a posilněte její přirozenou ochrannou bariéru. To jsou základní pilíře, které zlepší stav vaší pleti, ať už ji trápí cokoli.

Nejlepší anti-age rada? Nepočítejte své vrásky!


V kosmetice Noili sázejí na látku bakuchiol, která svými účinky připomíná retinol. Díky jeho jemnosti pleť nedráždí, nezpůsobuje žádné pálení ani olupování kůže.

Další složkou produktů je vitamin C, který je přírodním antioxidantem. Proniká hluboko do pokožky, rozjasní pleť, sjednotí její tón a podpoří tvorbu kolagenu. Spolu s vitaminem E viditelně zlepší stav stárnoucí pleti.

Najděte je ve dvou anti-age sérách – Bakuchiol&Squalane Oil Serum a Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum samostatně, nebo ve výhodném dvojbalení DUO Anti-age.

Duo efekt proti stárnutí

Nové DUO Anti-age značky Noili je komplexní přírodní péče o zralou pleť s aktivními látkami, bakuchiolem, vitaminy C a E a vzácnými rostlinnými oleji.

Množství ingrediencí není zbytečně vysoké, a to je pro pleť úžasné. Obsahuje dva produkty – Bakuchiol & Squalane Oil Serum a Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum. Co tyto dva produkty obsahují?

Krásná během dne

K denní péči se používá Bakuchiol & Squalane Oil Serum. Opět je jeho hlavní ingrediencí bakuchiol. Při pravidelném používání zjemňuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje a poradí si také s hyperpigmentací. Navíc podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Je ideální i pro velmi citlivou pleť, která jiné aktivní látky nedokáže tolerovat. Tento účinný tandem doplňuje olivový skvalán, který pleť intenzivně zvláčňuje a vypíná vrásky.

Zářivější pleť hned po spánku


Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum je noční péče s vitaminem C v optimální koncentraci 5%, která nenarušuje ochrannou bariéru pokožky.

Vitamin C má rozjasňující účinky, redukuje hyperpigmentaci a sjednocuje tón pleti.

Pro-Collagen Vitamin C Oil Serum doporučujeme používat na noc, kdy se pokožka regeneruje. Chcete-li jej použít na den, určitě si nezapomeňte ochránit pleť UV ochranou.

Krása Noili pochází z mála.

Tak jak, zkusíte i vy toto výhodné dvojbalení DUO Anti age?

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *