Zadejte hledaný výraz

BLOG INSPIRACE ŽURNÁL

7 tipů na sebevzdělávání a kurzy, které naše redakce doporučuje

7 tipů na sebevzdělávání

Jsme akční ženy v akční redakci, a tak jsme absolvovali mnoho kurzů různých rozvojů – osobního, ženského, podnikatelské, kariérního a tak dále. Máme z nich krásně zážitky, a hlavně nás obohatily. A protože se skvělost šíří světem, i my bychom rádi předali naše nejmilejší zkušenosti a napsali vám doporučení, kam jít, když se chcete vzdělávat.

1. Kurzy Barbory Vackové

Kdo se chce naučit hodnotovému leadershipu a tomu, jak vést svůj tým skrze smysl, pak určitě ocení Barbořiny techniky a její kurzy. Učí zde nejen o tom, jak vést tým, ale také o tom, jak se člověk může rozvíjet jako leader. A její techniky vážně fungují. Navíc osobně velice oceňuji její přátelský a individuální přístup.

2. Stella Krenčejová

Jakýkoli kurz od Stelly je prostě pecka. Věnuje se tantrickému milování a všemu, co je spojeno se sexuálním potěšením v rovině duchovní. Naučí vás, jak si jinak užívat orgasmus, jak se milovat, tak, aby to nebyla rutina, ale opravdu duchovní zážitek, při kterém zapomenete na svět kolem sebe. Rozhodně doporučujeme.

Sebevědomí, sebeúcta, sebehodnota a sebeláska – co to vlastně znamená

3. Denisa Říha Palečková

Denisa se také věnuje čemukoli, co je spojené s ženskou sexualitou nebo se vztahy. Velmi populární je její Retreat pro páry, kde učí páry, jak vzájemně komunikovat, ale také tvořit naplňující sexualitu. Má také mnoho jiných zajímavých kurzů, které jsou zaměřeny především na osobní rozvoj.

4. Škola komunikace

Jestli je jedna dovednost, bez které vážně nepřežijete, je to komunikace. Všichni umíme mluvit, ale málokdo umí komunikovat. Pokud se chcete naučit kterýkoli z aspektů komunikace nebo pokud chcete komunikaci studovat komplexně, pak je zde to správné místo.

Nejčastější chyby v komunikaci a jak s nimi naložit

5. Od každého něco?

Pokud hledáte jakýkoli jiný kurz, nebo prostě nevíte, co přesně chcete a potřebujete, pak můžeme doporučit ACZ vzdělávací centrum. Z jejich nabídky kurzů si vybere určitě každý. Je tu snah úplně všechno a zároveň se zde mohou realizovat i lektoři, kteří nejsou příliš známí, ale přesto jsou velmi kvalitní.

6. Prví pomoc pro děti

Tento kurz sice není o osobním rozvoji, ale rozhodně ho doporučujeme všem rodičům. Jedná se o kurz první pomoci pro děti. Jak pomoct dospělému, to tak zhruba ví každý z nás, ale jak pomoct dítěti, to už ví málokdo.

7. Prezentace Gallupových silných stránek

Závěrem doporučujeme konzultaci vašich silných stránek podle Gallupa. Jedná se o test, který si vyplníte, a na jeho základě zjistíte, jaké jsou vaše silné stránky a talenty, a jak je nejlépe uplatňovat v praxi a v zaměstnání. Je to krásná sebe rozvojová poznávací metoda.

Pokud víte o nějaké kurzu, který je vážně skvělý a měla by tu o něm zaznít řeč, dejte nám určitě vědět.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *