Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY BLOG INSPIRACE ŽURNÁL

Chcete potěšit svého partnera originálním dárkem? Inspirujte se těmito praktickými tipy.

jak vybrat darcek pro muze

Rok co rok stejný problém. Narozeniny, svátek, Vánoce, výročí a každý rok většina žen řeší stejný problém: „Co mu mám dát?” Vybrat dárek pro muže být občas oříšek, proto jsme se rozhodli, dát vám několik tipů.

Co má rád?

V první řadě je důležité se zamyslet nad tím, co má váš partner opravdu rád, samozřejmě kromě vás. Každý je jiný a každý má jiné záliby a priority. Pokud víte, že máte doma milovníka jídla, pak byste měla zabrousit do kulinářských dárků. Jestliže je váš partner spíše gentleman, zamyslete se nad elegantními dárky. Těch možností je spousta a vy jste přece ta, která ho zná ze všech nejlépe.

Milovník jídla

Když je váš partner kulinářský labužník, a nebo jen trochu mlsoun, stojí za to se zamyslet nad tím, jestli právě tohle není ten vhodný dárek. V dnešní době již existuje několik prodejců,
kteří se specializují na různá dárková balení plné dobrot, které si můžete případně sam namixovat. Ale při výběru se pokuste sáhnout po něčem výjimečném. Může to být nějaká speciální paštika, neobvyklá čokoláda, nebo můžete vybírat výrobky s příchutí chilli a jinou oblíbenou příchutí. K tomu můžete napárovat kvalitní víno nebo tu nejlepší whisky, vodku nebo tequilu.

Pokud si ale nejste jistá, co by vašemu partnerovi nejvíce chutnalo, nebojte se vybírat mezi poukazy. Obecně je poukaz velice dobrý dárek, člověk si sám vybere termín a nebo konkrétní výrobek, který preferuje.

Pravý gentleman

Jestliže víte, že váš partner je nefalšovaný gentleman, který si potrpí na svůj vzhled a za každých okolností se snaží vypadat neodolatelně, určitě tu také najdete inspiraci. Pro tento typ mužů doporučujeme vybírat v oblasti módy či kosmetiky. Je snadné se tu, jak se říká, vyřádit.

S jistotou uděláte radost elegantním motýlkem, či kravatou, těch mají muži nedostatek v jednom kuse. Také můžete vybírat z různých moderních motýlků, jako jsou například dřevěné, svítící nebo dokonce ekologické. Fantazii se meze nekladou.

Samozřejmě není vyloučeno vybírat i mezi jinými doplňky. Kožené stylové rukavice zahřejou nejen ruce, ale určitě i u srdce. Stejně je to i u slušivé teplé šály nebo čepice. A jestli má váš partner raději takové uvolněnější oblečení, můžete vybrat například mikinu s potiskem, který si sama navrhnete. Můžete to být vtipné, zamilované a nebo stylové, to už je na vás.

Pokud si netroufáte na výběr oblečení, muži jistě ocení i dobrou kosmetiku. Samozřejmě ho nemusíte “odbýt” levným sprchovým gelem. Vyberte parfém, který se k němu nejvíce hodí a bude lichotit vašemu nosu. O něco dražším dárkem pak můžou být hodinky.

Sháníte dárek a nevíte? Tyto super tipy vám určitě pomohou!

Kutil

Je fajn mít doma kutila, který vše opraví a vyrobí. Ale vybírat pro něj dárek nemusí být zrovna snadné. Nejdříve se zkuste zamyslet, co vašemu partnerovi chybí. Vhodného pracovního oblečení není nikdy dost. Ať už budete vybírat mezi obyčejným volným oblečením jako jsou tepláky, mikina, nebo se odhodláte k výběru monterek, váš muž to určitě ocení. Můžete také zvážit nářadí, které mu zrovna chybí.

Univerzální dárek

Jestliže žádný z typů zatím nebyl to pravé ořechové, nejvíce oblíbeným a univerzálním dárkem v dnešní době jsou poukazy. Můžete pořídit poukaz na nějaký adrenalinový zážitek (bungyjumping, jízda ve sportovním voze, střelnice,..), odpočinkové wellness, nebo poukaz do nějakého oblíbeného podniku. Určitě vyberete něco vhodného.

Příležitost

Je důležité také myslet na to, k jaké příležitosti vybíráte dárek.

Výročí

Pakliže vybíráte dárek na výročí, hodí se vybírat něco více osobnějšího až intimního. Přestože se váš partner tváří spíše jako „tvrďák” než jako „citlivka”, jistě i tak ocení dárek od srdce. Můžete ho i sama vyrobit. Krásný dárek může být například z fotek, které vyvolají společné vzpomínky. Nebo něco, co má pro vás velký význam (místo, kde jste se potkali,..)

Narozeniny, Vánoce

Při výběru dárku k narozeninám nebo na Vánoce není potřeba rozlišovat typ dárku. Dárek nemusí být zcela osobní, ale vždy je dobré, když se do něj nějakým způsobem promítnete. Především o Vánocích nevadí, když dáváte spíše praktické dárky, které se neztratí.

Nemůžu si vybrat

Když se dostanete do situace, že víte, co chcete pořídit, ale nemůžete si vybrat z více možností, srovnávejte. Při výběru byste měla myslet na partnerovu oblíbenou značku, materiál a podle vás samozřejmě i cenu. Můžete využít různých srovnávacích portálů, stránky, které shromažďují více webů, nebo můžete využít různých slevových kupónů. Myslete také na to, aby to k vašemu partnerovi pasovalo, aby dárek ladil s celkovým vzhledem.

Největší chyba, které se ženy dopouštějí, je, že vybírají podle toho, co se líbí jim. Samozřejmě je důležité, aby daná věc byla tak trochu podle vašeho vkusu. Ale priorita je tu váš partner, právě jemu se musíte trefit do vkusu a on se musí v daném dárku cítit dobře, nebo se na něj těšit. Jde přece o to, udělat mu co největší radost a tak trochu si u něj ještě „šplhnout.”

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *