Zadejte hledaný výraz

BLOG INSPIRACE ŽURNÁL

Sháníte dárek a nevíte? Tyto super tipy vám určitě pomohou!

Sháníte dárek a nevíte Tyto super tipy vám určitě pomohou

Ne každý má talent na shánění dárků. Někdo na to prostě není a je nejšťastnější, pokud mu někdo řekne, jaký dárek má koupit. Ne vždy se ale zadaří a někdy jsme vážně odkázaní hlavně na svoji fantazii. A proto je tu tento článek.

Není lepšího tipu na dárek než od člověka, který si jejich pořizování vyloženě užívá!

A tyto tipy přijdou rozhodně vhod, protože s těmito dárky vedle rozhodně nešlápnete! Zároveň většinu z nich zvládnete pořídit relativně rychle i na poslední chvíli.

1. Ponožky

Jsou dvě skupiny lidí – ti, kteří pod stromečkem rádi najdou každý rok a ponožky a ti, kteří do tohoto stavu ještě nedospěli. Ponožky musí být a potěší každého, to si pište. Není jiný dárek, který by byl více užitečný a zároveň vykouzlil úsměv na rtech než právě ponožky. A za naši redakci vám můžeme vřele doporučit Happy Socks, které pobaví dvojnásob.

2. Šperk

Šperk potěší každého. Šperky jsou zároveň velice často vyráběna nadčasově a ve stylu jednoduché elegance. Nelze tedy šlápnout vedle, pokud nějaký takový nadčasový kousek koupíte.

3. Poukázka

Když je nejhůř, tak poukázka jistí všechno! Doporučujeme poukázky do restaurace, do wellness nebo univerzálně do nákupních center. Ano, je to blbý dárek, ale když není zbytí…

4. Los

U nás v rodině je tradicí dávat na každé Vánoce los do obálky místo peněz. Je to skvělý dárek, který sfouknete v trafice u vašeho domu a zároveň všechny baví! Každý je zvědavý, kolik si stře. Takže za málo peněz hodně muziky.

5. Deskové či jiné hry

Dospělí jsou v podstatě pořád děti ve větším balení a každý si rád hraje. Doporučujeme tedy pořídit i třeba voucher na únikovou hru, deskovku nebo jakoukoli jinou hravou aktivitu. Určitě potěší. Ostatně darovat zážitek je nejlepší.

Když už fakt nevíte co, tak…

Pokud toužíte být opravdu originální a máte hodně času, zkuste drunkmall.com. Na tomto webu najdete tipy na dárky, které jsou opravdu neobvyklé a neokoukané. Třeba mikinu s kapucí, která se může proměnit v polštářek na spaní (za krk). Jediná nevýhoda je, že se jedná o objednávku ze zahraničí, takže doručení trvá. Dárky jsou ale vážně originální a vybírat je můžete z různých skupin podle toho, pro koho jsou.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *