Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY BLOG INSPIRACE JINÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ TIPY ŽURNÁL

10 tipů na skvělý podcast

10 nejlepších podcastů

Jste fanouškem podcastů? My v Akčních ženách rozhodně ano! Podcast je výborný způsob, jak se zabavit v podstatě u čehokoli, když zrovna nechcete poslouchat hudbu. Nejenom že podcasty baví, ale také vzdělávají.

Někdy je zdlouhavé čekat na nový díl našeho oblíbeného podcastu, tak proč si čekání nezkrátit jiným podcastem? Dnes Vám dáme doporučení na 10 našich oblíbených. Pokud by vám výběr nestačil, inspirujte se i tímto seznamem 70 tipů na podcasty.

1. Deep talks Petra Ludwiga

Už jste měli tu čest s Petrem Ludwigem? Proslavil se zejména se svojí knihou Konec prokrastinace, díky které lidem pomáhá uvědomit si, co u nich prokrastinaci způsobuje, a jak žít svůj život, tak, abychom ji vůbec nečelili. Mimo tento titul se ale také věnuje osobnímu rozvoji jako celku. V tomto podcastu si pravidelně zve zajímavé hosty, kteří s ním debatují na různá vybraná témata ohledně života, jeho smyslu, a tak vůbec o všem, co život přináší. Pokud máte rádi osobní rozvoj a pokud rádi slyšíte pohled na život z úst úspěšných lidí, je to podcast pro vás!

https://www.petrludwig.cz/deeptalks

2.Tim Ferriss show

Podcast — The Tim Ferriss Show

Tim Ferriss je dalším z autorů. U nás známý především díky knize Čtyřhodinový pracovní týden. Jeho podcasty jsou orientované částečně na byznys a částečně na osobní rozvoj. Tim si k rozhovoru zve úspěšné osoby ve svých oborech a věnuje se s nimi jejich zvykům, přesvědčením a vůbec tomu, co považují za klíč ke svému úspěchu. Je to podcast, který inspiruje podnikatele. Pokud Vám nevadí angličtina a chcete slyšet úspěšné lidi hovořit o svých zvycích v podnikání, pak je to podcast pro Vás.

3. O lidech s Lucií Spáčilovou

Tento podcast je zaměřen na člověka jako takového. Jistě se všichni shodneme na tom, že firmu, komunitu, náš život a vůbec všechno tvoří především lidé. A proto je důležité jim rozumět. Obzvlášť ve firmách je potřeba naučit se rozpoznávat lidských potenciál a efektivně s ním pracovat, aby byl zaměstnanec tím nejlepším zaměstnancem, kterým jen může být. Tento podcast je pro všechny, kteří s lidmi pracují, vedou je, nabírají je anebo prostě jim jen chtějí rozumět.

4. Stárnoucí mileniálové

Pokud patříte také do skupiny lidí narozených mezi lety 1980 až 1990, pak Vás jistě pobaví tento podcast. S témata podcastu se určitě ztotožní každý, kdo je vlastně pořád mladý, ale v určitých ohledech už starý. Dovolím si zde použít oficiální popis podcastu pro popis toho, o čem podcast je: „Máme compy plný hudby a filmů postahovaných z torrentů, i v roce 2019 stále používáme hlavně Facebook, v pátek o půlnoci nechodíme na párty, ale z párty, a první mobily jsme dostali až na střední. Jsme Stárnoucí mileniálové. Vítej do klubu třicátníků (+-), kteří každý týden řeší postmoderní svět kolem nás.“ V každém díle je probíráno jiné téma, se kterým se mileniálové v běžném životě potýkají – v současné chvíli například, jak neseme karanténu. Podcast určitě pobaví!

https://talk.youradio.cz/porady/starnouci-milenialove

5. Patriotí podcast

Tento podcast patří do kategorie vzdělávání, a to především pro podnikatele. Dozvíte se zde různé praktické tipy a triky, pokud chcete začít podnikat. Zároveň jsou tyto tipy a triky uzpůsobeny pro české prostředí, což je super. Pokud se tedy potřebujete něco ze světa byznysu dozvědět, tady budete určitě správně.

http://patriotimsk.cz/

6. Nastav dUŠI

Tento podcast se zaměřuje na hluboké rozhovory. Zpovídá různé známé osobnosti a rozhovory se věnují různým tématům. Hosté se postupně velice upřímně rozpovídávají ohledně různých témat a je to vážně krásný poslech. Kdo má rád rozhovory, které za něco stojí, tak si tady určitě přijde na své.

https://talk.youradio.cz/porady/nastav-dusi

7. Podcast Insider

Ti z Vás, kdo mají rádi komentáře k aktuálním dění, se na tomto podcastu vyřádí. Mluví totiž o všem, co se aktuálně děje a pokaždé si k tomu zvou známého hosta, který se k tématům vyjádří. Hovoří o politice, byznysu, médiích, a tak vůbec o všem. Nabídnou Vám tak jiný pohled na to, co se děje.

https://talk.youradio.cz/porady/insider

8. Cukrfree Podcast

Zdraví samozřejmě nemůže chybět! V rámci tohoto podcastu si zakladatelka CukrFree Janina D. Černá povídá s různými osobnostmi na témata jako je zdraví a zdravá výživa, ale nejen to. Celý podcast je příjemné laděn do osobního rozvoje.

https://talk.youradio.cz/porady/cukrfree-podcast

9. Magicky ženská – Chvilka pro sebe

Tento podcast vede Míša Měřínská. Kdo o ní ještě neslyšel, tak se jedná o ženu, která se snaží podporovat přirozenou ženskost a krásu u žen, a to jak krásu vnější, tak tu vnitřní. V tomto podcastu povídá o své filozofii a inspiruje ženy příjemně relaxačním způsobem ohledně toho, jak projevit sama sebe.

https://talk.youradio.cz/porady/magicky-zenska-chvilka-pro-sebe

10. FUCKUP PODCAST

Osobně mám ráda podcasty, které nejsou pouze pozitivní a sluníčkové, ale ukazují také pravou podstatu života, a to je dle mého názoru učení. Tomáš Studeník se ve svých podcastech zaměřuje právě na tuto složku a se svými hosty se věnuje jejich největším chybám omylům a přešlapům, které ve svém podnikání udělali a tomu, co se ze svých chyb naučili. Není lepší rady než chyba a poučení druhého člověka.

https://talk.youradio.cz/porady/fuckup-podcast

Přejeme Vám příjemný poslech!

 

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

2 komentáře

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *