Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY AKČNÍ ŽENY TESTUJÍ BEAUTY

Otestujte s námi prvotřídní kolagen s kakaově-skořicovou příchutí!

V dnešní moderní době, plné influencerek a beauty blogerek, téměř každá druhá žena užívá kolagen. Avšak jen málokterá ho užívá s chutí a radostí. Ucpat nos, rychle to do sebe hodit a zapít pořádným množstvím vody – je vám to povědomé? Dnes dokážeme na trhu najít skutečně široký výběr prvotřídních kolagenů s vysokou vstřebatelností a účinností – jen ta chuť! Ach. Nesnesitelná. Nicméně vůbec to tak nemusí být. Pojďte s námi zdarma otestovat beauty kolagen Altevita s příchutí pravého kakaa a cejlonské skořice a pociťte ten rozdíl!

Hledáme až 100 žen, které s námi otestují Altevita Superfood Beauty Collagen v hodnotě 22,90 € ZCELA ZDARMA. Stačí, když vyplníte TENHLE DOTAZNÍK a o pár dní můžete očekávat balíček.

Čistý kolagen má na lidské tělo skutečně významné pozitivní účinky, zejména při dlouhodobém doplňování. Co byste však řekly na to, kdyby jeho příznivý vliv dokázal být ještě obsáhlejší? Díky produktu Superfood Beauty Collagen můžete užívání kolagenu povýšit na nový level! Kromě kolagenu totiž obsahuje i KAKAOVÝ PRÁŠEK, INULIN Z ČEKANKY, RÝŽOVÝ PRÁŠEK, CEJLONSKOU SKOŘICI, REISHI, MSM, KOKOSOVOU VODU A KYSELINU HYALURONOVOU. Parádní kombo, co říkáte?

Více se o produktu můžete dozvědět ZDE.

Jediné, co musíte udělat, je vyplnit dotazník PŘED a PO testování, dát nám důkladnou zpětnou vazbu a šířit aktivně na své sociální síti, že testujete produkt s Akčními ženami a maminkami. Je pro nás důležité, abyste nám v dotazníku napsaly, jak jste byly s tímto produktem spokojeny. Stejně nás potěší i váš komentář – proč byste chtěly s námi testovat, přímo pod tímto článkem. Zároveň od vás budeme požadovat napsání recenze přímo na stránku klienta. 

(UPOZORNĚNÍ: Pokud nevyplníte dotazník po ukončení testování, do budoucna již nebudete moci být zařazeny do další testovačky.)

Jaké ženy hledáme?

Pokud splňujete některé z následujících kritérií, můžete se bez problémů přihlásit do našeho testování. Hledáme ženy, které:

  • vedou aktivní život,
  • se zajímají o zdravý životní styl,
  • užívají práškový kolagen, ale nejsou spokojeny s jeho chutí,
  • rády zkoušejí nové věci a chutě.

Zapojit se můžete JEDNODUCHÝM VYPLNĚNÍM DOTAZNÍKU.

Každá vybraná testerka dostane 5 ks Altevita Superfood Beauty Collagen-u zcela ZDARMA. Otestujte jeho netradiční chuť a dejte nám vědět, co na něj říkají vaše chuťové pohárky.

Přečtěte si Zakladatelé Altevity: Syndrom prázdného hnízda si vyléčili založením byznysu

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *