Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY AKČNÍ ŽENY TESTUJÍ MARKETING ROZHOVORY

Zakladatelé Altevity: syndrom prázdného hnízda si vyléčili založením byznysu

Když se setkají dva lidé, kteří již mají relativně samostatné děti a rozhodnou se kráčet životem společně, často je přepadne pocit touhy po společném dítěti. Evka a Andrej Valentovič o tom vědí své. Jejich vytoužené dítě nazvali Altevita a vzorně se o něj starají…

V knihovně jsem měla už léta pár knih o ajurvédě“, vzpomíná Evka, která byla absolventkou studia nutričního specialistu. „Rozhodla se, že si jednu přečte a nakonec skončila na Srí Lance,“ dodává Andrej, který svou manželku s obdivem podporoval v jejím studiu ajurvédy.

Toužili jsme po tom, abychom jsme se opět mohli stát pro někoho těmi nejdůležitějšími osobami v životě.“
Učení Ayurveda jí změnilo život
Evka se na ostrově obklopeném Indickým oceánem učila od ajurvédských lékařů. Po získání znalostí, které ještě více prohloubily její přesvědčení o tom, jak strava ovlivňuje život člověka, se vrátila domů a věděla, že její život už nebude jako předtím.Vedli jsme množství obohacujících rozhovorů. Snili jsme společný sen – objevit produkty přírody, které lidem mohou skutečně pomoci ke zdraví a vitalitě,“ prozrazují manželé. Jednu noc, když oba nemohli usnout, padlo definitivní rozhodnutí. Zapálení debatovali o jejich novém objevu, kterým byl japonský čaj Matcha a uvědomili si, že přišel čas, aby se posunuly dál. Psal se rok 2013 a Evka a Andrej zakládali společnost Altevita.


Altevita – alternativa a vitalita

Po založení společnosti se manželé usilovně a houževnatě pustili do práce. „Altevita se stala naším společným dítětem,“ vysvětluje Andrej, „produkuje originální a kvalitní výrobky pro život, zdraví a krásu.“
Manželům Valentovič se splnil sen. Altevita se stala výrobcem, dodavatelem a distributorem produktů zdravé výživy – japonského Matcha čaje, smoothie mixů, ayurvédských bylin, koření a medu, rozmanitých doplňků výživy, zdravých potravin, přírodní kosmetiky, esenciálních olejů a inovativních pomůcek v aromaterapii. Zaměstnávají deset lidí, kteří pracují převážně ve výrobě, ale několik z nich se věnuje i důkladnému balení objednaných produktů, aby zásilky ke klientům dorazily v pořádku.

Kvalita a originalita
Na nadbytek času se už manželé stěžovat nemohli. Altevita se rozrůstala a bylo nutné se o ni svědomitě starat. „Moje pozice je manažer pro všechno a Evka pracuje na recepturách. Každý produkt důsledně testujeme nejprve u nás doma. Naší filozofií je produkce originálních a kvalitních výrobků, kterým věří a používají je i zakladatelé společnosti. Teprve potom, když si jejich účinky ověříme sami na sobě, jdou do výroby,“ přiznává Andrej Valentovič.

Po tom, jak do portfolia produktů zařadili aromaterapii, se jejich životy naplnili skutečnými vůněmi. „Esenciální oleje si nás získali a my jsme jim nadobro propadli,“ vyznává se Evka Valentovič, která stojí za celou řadou produktů aromaterapie. Věnovat se práci s esenciálními oleji v čisté přírodní kvalitě byl vždy její tajný sen. „Myslím, že lidem na aromaterapii imponuje zejména to, jak rychle se projeví účinek. Vůně působí na náš limbický systém a také v závislosti na jejich způsobu šíření a druhu aplikace umí ovlivnit množství procesů v našem těle.“
Jelikož obdivovatelů aromaterapie stále přibývalo, manželé se rozhodli vytvořit speciální směsi se specifickým zaměřením. „Nejžádanější jsou směsi pro dětičky,“ zamýšlí se Evka. Andrej souhlasí a dodává, že je to proto, že jejich recepturám manželka věnovala nejvíce času. Mnoho jejich klientů však oslovili i směsi esenciálních olejů podle znamení zvěrokruhu, o čemž svědčí i množství spokojených recenzí na jejich webové stránce.

Mohlo by vás zajímat Zbavte se migrén, menstruační bolesti i křečí. Jak? Takhle!

Aromaterapie jako součást života
Evke a Andreji Valentovič zaimponoval život plný vůní. Lahvičky s vonnými směsmi mají u nich doma čestné místo. No i když mají Altevitu, snaží se přemýšlet jako spotřebitelé. „Pokud si někdo koupí lahvičku s olejem, je důležité vědět, jak ho správně aplikovat, ředit. Každý z nás má specifické potřeby, a proto máme v nabídce množství rozličných aplikátorů. Mně například vyhovuje Roll On, je velký přibližně jako lesk na rty a jeho použití nepoutá žádnou pozornost,“ ukazuje Evka. Andrej připomíná, že v obdobích, kdy se rozmáhají virová onemocnění, jsou oblíbené praktické nosní inhalátory. „Je pozitivní, že lidé se o aromaterapii tak intenzivně zajímají. Někteří si objednávají třeba pouze oleje na podporu imunity, ale jsou i tací, co vlastní domácí aroma – lékárničky a jednou za čas si doplňují zásoby.“

Esenciální oleje mají široký záběr využití. Zatímco někteří lidé používají pouze difuzory v domácnostech, autech či kancelářích, jiní přidávají esenciální oleje do pračky, sušičky či napařovací žehličky, vyrábějí si domácí luxusní krémy, obklady, koupele, zábaly na vlasy, míchají si vlastní parfémy či kosmetické přípravky proti stárnutí. „Aromaterapii vnímáme jako nadčasovou vědu. Byla tu před námi a bude tu i po nás…“ uzavírá učitelka ajurvédy – Evka.

Altevita je pro každého
Zatímco v minulosti byly produkty Altevity zajímavé zejména pro sportovce, dnes jsou klienty jednotlivci, rodiny, firmy, hotely, dokonce například i školky. „V Altevite si každý něco najde. Zejména v dnešní době, kdy se lidé stále více zaměřují na prevenci, jsou naše produkty velmi žádané. Klienti si je nejčastěji objednávají přes náš internetový obchod www.altevita.sk a ti, kteří žijí v České republice přes www.altevita.cz.
Množství našich výrobků se nachází v obchodech se zdravou výživou a v lékárnách,“
objasňuje Andrej.

Doslova obrovský zájem zaznamenala společnost o jejich produkt Liver detox, který je zaměřený na očistu organismu a jeho následnou výživu. Velké oblibě se těší i výrobky s čistým kolagenem, do nichž jsou přimíchány další tělu prospěšné látky.

Manželé na závěr poznamenávají, že jde o kombinace účinných látek vysoké kvality, na kterých tým Altevity dlouho pracoval. „Právě naše nároky na vysokou kvalitu jsou důvodem, proč jsme tak žádáni i u větších klientů. Někteří z nich mají zájem naše produkty prodávat pod vlastní značkou. A to je pro Altevitu důležitá zpětná vazba. Vyrostla nám a jsme na ni hrdí. A co je nejlepší, stále nás potřebuje a my ji také…“

Altevita – produkty pro náš život, zdraví a krásu
Naše priorita – rychlé dodání kvalitních produktů
Naše přednost – variabilita produktů – možnost nákupu více produktů na jednom místě
Naše teze – vytvářet hodnotné produkty v souladu s alchymií přírody

Dnes už asi neznáme člověka, který by se ve svém životě nezajímal o alternativní možnosti zlepšování svého zdraví, tělesných funkci a celkové vitality. Žijeme v realitě, kde stačí mít k dispozici počítač, internet a z pohodlí svého domova se dostaneme k informacím, které hledáme. Objednáváme si produkty a nakupujeme s minimálním úsilím. Jednoduché, že?

A přesně s takovou čirou a pozitivní myšlenkou vznikl náš e-shop. Nabízíme produkty, které tvoří příroda v hlavní roli – pohotově reakci na nároky dnešního člověka a moderního životního stylu.

Produkty, které v našem e-shopu najdete, se zde neocitli náhodou. Prošly procesem našeho testování a schvalování, protože důvěra našich klientů je na prvním místě. Podívejte se s námi na ty, bez kterých si neumíme představit náš běžný den…

POZOR, milé ženy! Máme pro vás fantastickou zprávu! V rámci TESTOVÁNÍ s Akčními ženami si budete moci vyzkoušet skvělý Beauty Superfood Collagen s čokoládově skořicovou příchutí a to zcela ZDARMA! A s čím vám může tento nadupaný kolagen pomoci?

Kolagen – Regenerace a omlazení
Kdo pocítil pozitivní účinky čistého kolagenu, nedá na tento zázrak dopustit. I v Altevite si byli vědomi toho, jak stoupá poptávka po této nenahraditelné látce, kterou náš organismus nutně potřebuje k regeneraci a správné činnosti mnoha soustav. K čistému kolagenu navíc přidali doplňky, které mají pro lidský organismus cenu zlata. Zajímá vás, co všechno obsahuje jejich jedinečný nápoj Beauty Superfood Collagen? Tak čtěte:

preklad fráz z fotografie
Beauty Superfood Collagen – hydrolizovaný hovězí kolagen typu 1 a 3 pomáhá zlepšit pevnost jednotlivých tkání a kostí – výživa pokožky a eliminace vrásek s kyselinou hyaluronovou
– inulin z čekanky podporuje rozvoj střevní mikroflóry – příznivý vliv na imunitu díky reishi – reishi chrání buňky před oxidačním stresem – detoxikace organismu díky MSM – kokosová voda snižuje krevní tlak a hydratuje organismusPokud se vám nechce čekat do TESTOVÁNÍ, objednejte si ho už teď a pociťte ten rozdíl!

Přečtěte si také Známe nejpřelomovější produkty proti vráskám. Už jste je vyzkoušeli?

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *