Zadejte hledaný výraz

BEAUTY DOPORUČENÉ MÓDA A STYL

Legendární veletrh FOR BEAUTY opět v plné kráse

V pražských Letňanech se tento víkend konal opět tradiční veletrh krásy a módy FOR BEAUTY. Program byl nabitý a výstaviště PVA bylo zaplněno nadšenými návštěvníky.

Bohatý program v průběhu pátku i soboty nabídl spoustu novinek, hudebních vystoupení a především módních přehlídek. Ty byly doslova velkolepé. Na módních molech se představily modely věhlasných módních návrhářů, jako jsou Jiří Moravec, z Atelieru Moravec nebo česká návrhářka Debbie Brown. Diváci na molech mohli vidět i sportovní modely značky Gymio v čele s Janou Marvanovou.

Avšak módní přehlídka nebyla jen o oblečení. Modelové a modelky tentokrát na pódiu předvedli i neodmyslitelné módní doplňky – luxusní sluneční i dioptrické brýle, které pro přehlídku poskytla Jana Slavíková z Optika Slavíková.

Celý program byl doplněný řadou zajímavých rozhovorů s vítězi Muže roku nebo Bárou Mottlovou. Novinkou na letošním veletrhu byl i ayurvédský lékař Matias Kaur, který se snažil návštěvníkům přiblížit souvislosti mezi krásou a zdravou stravou.

V takto nabitém pátečním programu, jehož částí provázel Kája Pavlíček, diváci mohli shlédnout i živá hudební vystoupení v podání Dáši Zázvurkové a Yanny.

Letošní veletrh se povedl nad očekávání, opět měl něco navíc a vy už se teď můžete těšit na další jarní FOR BEAUTY, který zase něčím překvapí a zase se pomyslná laťka posune o něco výš.

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *