Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY AKČNÍ ŽENY TESTUJÍ ŽURNÁL

Přední značka kosmetiky potvrzuje: Čím dál věda postupuje, tím více se přizpůsobuje přírodě. Souhlasíte?

Také jste si všimli, že (i v důsledku dění posledního roku) se stále více lidí „utíká k přírodě“? Jakoby nám pomalu docházelo, že ty nejcennější poklady nabízí právě naše Matka Země a že nic hodnotnější už nevymyslíme. Neuvěřitelné výjimečnosti a síly darů přírody si je vědoma i značka Yves Rocher, která si již dlouhodobě udržuje na trhu dobré jméno špičkové rostlinné kosmetiky. Nejnověji představuje ikonickou řadu Elixir Botanique, která navrátí vaší pokožce doslova „nový dech“. Už jste o něm slyšeli?

„Inspiraci pro naši novou ikonickou řadu Elixir Botanique jsme čerpali ve vědeckých studiích zaměřených na příznivé účinky přírody na lidi, včetně okysličení populací žijících na místech, kde se setkává pevnina a moře,“ objasňuje Philippe Msiky, ředitel pro inovace a vývoj v Yves Rocher.


Jak však takovou mimořádnou sílu, odolnost a regenerační schopnosti předat pokožce a zároveň vědecky prokázat její účinnost?

„Aby se nám to povedlo, pracovali jsme precizně a svědomitě. Od inspirace ve světě rostlin po vytvoření jedinečného komplexu aktivních látek s patentovanou účinností, od ekodesignu produktů po vylepšené senzorické vlastnosti. Podařilo se nám objevit dokonalé spojení země s oceánem, které vytváří pozitivní emoce. Ponoření do bretaňské přírody stimuluje všechny smysly, povzbuzuje pokožku a přináší lidem štěstí, stejně jako při kontaktu s přírodou,“ vysvětluje.

„Elixir Botanique pomáhá pokožce navrátit zdraví, zářivost, okysličuje ji a posiluje, kromě toho však dodává i jedinečnou energii a pocit opětovného spojení s přírodou, které mnozí ztratili. Tato řada v sobě nese nový vědecký přístup v rostlinné kosmetice: rostliny působící jako mocný nástroj, který pomáhá lidem k návratu k přírodě. Tato myšlenka má své oprávněné místo přímo v srdci ideologie značky Yves Rocher,“ dodává Msika.

A tak se díky nové řadě Elixir Botanique můžeme cítit chráněny, plné života, v souladu nejen s naší pokožkou, ale i prostředím.

Elixir Botanique pomáhá pokožce navrátit zdraví, zářivost, okysličuje ji a posiluje, kromě toho však dodává i jedinečnou energii a pocit opětovného spojení s přírodou, které mnozí ztratili.

Elixir Botanique – nádech oceánu, příslib zdraví

Vědci z Yves Rocher, inspirovaní synergií oceánu a pevniny, spojili své jedinečné znalosti z oblasti botaniky a mořské biotechnologie a objevili tak inovaci v oblasti biologických věd s patentovanou účinností.

Jedinečná směs jednoduchých rostlin v sobě ukrývá sílu země a oceánu: Lichořeřišnici neboli kapucínku a mikrořasy Tetraselmis. Lichořeřišnice prostřednictvím svých okysličovacích vlastností podporuje okysličení kožních buněk a tím je oživuje. Jako mořská rostlinka s detoxikačními schopnostmi byla mikrořasa Tetraselmis vybrána na boj proti negativním vlivům životního prostředí způsobených znečištěním, které urychlují stárnutí pokožky. Díky spojení dvou rostlin vzniká 100% jedinečná patentovaná schopnost stimulovat okysličení pokožky pomocí toku kyslíku (+45%) *, stimulovat jeho využití buňkami (+62%) * a aktivací konkrétních mechanismů nastává detoxikace buněk.

Věděli jste že… dokud se vytvoří takovýto finální produkt, v laboratořích proběhne i přes 260 vědeckých studií? Řada Elixir Botanique se dostala na trh až poté, co přesvědčila 86% testujících.

Ekodesign v srdci závazků značky
Design řady Elixir Botanique se opírá o závazky, které ovlivňují všechny fáze životního cyklu produktů Yves Rocher, od pěstování rostlin po vytvoření receptur, od procesu balení až ke způsobu, jakým zákazníci používají výrobky.
Udržování biodiverzity a respektování lidí povzbuzuje vědce Yves Rocher k vývoji těch nejlepších receptur pro zákazníky.
• BEZ SILIKONŮ
• BEZ MINERÁLNÍCH OLEJŮ
• VEGANSKÉ SLOŽENÍ
• BOHATÉ NA AKTIVNÍ SLOŽKY Y
• OBSAHUJE AŽ 99% SLOŽEK PŘÍRODNÍHO PŮVODU.

Lepší jednou zkusit jako stokrát slyšet – otestujte řadu Elixir Botanique na vlastní kůži

V rámci našeho TESTOVÁNÍ si bude moci nyní 15 Z VÁS vyzkoušet tuto přelomovou řadu na vlastní kůži a to ZCELA ZDARMA. Konkrétně půjde o 4 produkty: Posilující a ochranné sérum, Denní a noční regenerační péči a Rozjasňující roll on na okolí očí v celkové hodnotě více než 2 500 korun. V minulosti jsme se značkou Yves Rocher již jedno testování absolvovali a ženy byly nadšené. Výsledek si můžete přečíst V TOMTO ČLÁNKU. Chcete být tentokrát i vy jednou z testerek? Napište nám komentář, ať o vás víme!

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *