Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY PR ČLÁNKY ŽURNÁL

Inspirujte se: Čím potěšit své blízké na Vánoce?

K tomu, abyste obdarovali své nejbližší něčím, co je doopravdy potěší, nepotřebujete mnoho. Stačí je jen trochu znát, vědět, co mají rádi, a tomu přizpůsobit výběr dárku. Někdy stačí k vyjádření svého díku a lásky i úplná maličkost. Pokud ale stále tápete, přinášíme vám několik tipů, které vám v předvánočním shonu pomůžou zachránit svátky.

Personalizované dárky

Personalizované dárky jsou ideálním způsobem, jak obdarovanému ukázat, že jej skutečně znáte. Neznamená to ale, že koupíte první věc se jménem vašeho blízkého, kterou uvidíte v obchodě. Popusťte uzdu své fantazii a raději nechte vyrobit něco osobnějšího. Oblíbenými dary jsou dnes například kryty na mobil s milovanou fotkou či obrázkem, trička, klíčenky, polštáře, puzzle, hrníčky či celé fotoknihy s příběhem.

Není nad praktičnost

Na Vánoce platí nepsané pravidlo, že nejlepší dárek je ten, který jeho nový majitel skutečně využije. Aby dary od vás nezapadaly po svátcích prachem, měli byste svým blízkým pořádně naslouchat. Nejlepší je, pokud si už během roku budete zaznamenávat, například do poznámek v mobilu, po čem touží srdce vašich rodinných příslušníků a známých. Zjednodušil by jim úklid robotický vysavač? Pokazil se jim během posledního pečení kuchyňský robot? Stěžovali si, že ta mikrovlnná trouba vydává podivné zvuky? Pamatujte, že nápady na ideální dárky musíte někdy číst mezi řádky.

 

Akční tip: Pokud jste se vzpamatovali až teď, když je už na nenápadné sepsání seznamu vysněných věcí pozdě, nezoufejte. Praktickou vychytávkou, která může zachránit Vánoce, jsou voskované obaly na potraviny s opravdu širokou možností využití.

Zdroj: pexels.com

Darujte zážitky

Pokud si vaši blízcí na materiální věci příliš nepotrpí, darujte jim raději na míru ušité zážitky. Mezi ty tradičnější patří například vstup do wellness, lístky do kina nebo do divadla, zážitková večeře či víkendový pobyt. Milovníky adrenalinu by mohl potěšit vyhlídkový let, jízda formulí po letištním okruhu, tandemový seskok nebo rovnou celý kurz parašutismu. Zážitkové dárky mohou být zážitkem také pro vás, pokud své polovičce darujete romantický let balonem či pobyt v netradičním domě na stromě.

Ukažte vašim blízkým, že je skutečně znáte

Abyste mohli sledovat, jak se upřímně rozzáří tvář vašeho blízkého při rozbalování dárku, musíte mu dokázat, že jej skutečně znáte. Mezi ne úplně prvoplánové dary patří například stolní hry či předplatné oblíbeného časopisu. O něco nečekanějším vánočním překvapením je pokojová rostlina. Neznamená to, že hned musíte utíkat do květinářství pro první rostlinu, která vám padne do ruky. Milovníci interiérové ​​zeleně spíše touží po raritnějších kouscích. Jedním z nejoblíbenějších druhů je panašovaná monstera. Pokud si však nejste jisti, darovat můžete také poukázku na nákup rostlin dle vlastního výběru.

Někdy i ten nejmenší dar může znamenat hodně. Najděte si proto čas na to, abyste svá překvapení pořádně promysleli. Ověřenou klasiku v podobě ponožek, županů, pantoflí či knih doplňte něčím sofistikovaným, z čeho váš blízký bude mít radost ještě hodně dlouho.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *