Zadejte hledaný výraz

JINÉ KNIHY OSOBNÍ ROZVOJ ROZHOVORY ŽURNÁL

Michal Brozman: Nenechte nikoho zadupat to skvělé uvnitř vás

Michal Brozman

Michal Brozman kvůli úrazu opustil vrcholový sport a začal naplno rozvíjet své schopnosti, které ho provázely už od dětství. Nyní pomáhá jednotlivcům i firmám na cestě k úspěchu, píše knihy a pořádá semináře o numerologii.

O svém poslání léčit a pomáhat lidem jste věděl už od dětství. V čem spočívá Váš talent?

Můj dar, talent se vyvíjel a nyní je to „numerologie“. V čísle data narození vidím a vnímám celý životní příběh a podvědomé programy jedince, které mu opakovaně dávají stále stejné lekce života. Dále je to síla slov, která mají určitý vliv na psychiku a emoce lidí a proto se mi daří do knih, které vydávám, dávat život.

Slovo léčit nepoužívám, ale slovo „uzdravovat“ již ano. Je to zcela jinak působící slovo.

S jakými potížemi za Vámi lidé nejčastěji přicházejí? Co je častým tématem Vašich individuálních konzultací?

Jsou to témata všech možných úrovní a hloubek. Každý si píšeme svůj jedinečný příběh, a proto i naše „potíže“ mají velmi individuální schéma. Od otázek zdravotních potíží, přes vztahy s partnerem, partnerkou až po otázky přístupu ke svým dětem. Oblasti intimní, sexuality, proč jim to doma „neladí“ tak jak by si dotyčný přál.

Dále se často řeší oblast financí a hojnosti jako takové.

Ztišením bolesti zhasneme kontrolku daného orgánu těla, které na sebe upozorňuje, že v našem chování a myšlenkách je něco v nepořádku.

Říkáte „Vzít si prášek je jednodušší než změnit své myšlenky.“ Jaký vliv mají myšlenky na naše zdraví?

Myšlenky mají zcela zásadní vliv na naše zdraví. Jejich proměnou se nám změní mnoho oblastí v životě, které nám jinak vyvolávají frustrace, nespokojenost, úzkosti a deprese.

Dnes lidé říkají, že brát „antidepresiva“ je normální. Ne, není to běžné. Nejhorší možný stav je, když už si ani neuvědomujeme v jaké „systémové“ bolesti žijeme.

Pak známe diagnózu závažných nemocí a práškem je přece nemožné se dostat k primárnímu jádru, kdy to vzniklo. Lék je na tišení bolesti, nikoli na její „100% odstranění“.

Ztišením bolesti zhasneme kontrolku daného orgánu těla, které na sebe upozorňuje, že v našem chování a myšlenkách je něco v nepořádku. Ale lidé si vezmou raději prášek, aby mohli dělat, že se nic neděje. Že je vlastně vše v pořádku. Ale ono není.

Napsal jste knihu 50 vzkazů ženám. Můžete nám ji přiblížit? Co například ženám vzkazujete?

Na zadní straně knihy je napsán odkaz ve znění. „Nenechte nikoho zadupat to skvělé uvnitř vás. To světýlko života“.

Může to být naše radost ze života, naše sebevědomí, naše přání a touhy. Některým ženám se v životě přihodili opravdu velká psychická a fyzická příkoří.

Kniha je velmi pozitivní, ukazuje velký respekt a vděčnost k ženě jako takové. A je poselstvím, aby to žádná žena ještě nevzdala a když už je na pokraji odevzdanosti, tak kniha má velkou sílu v tom, že dává ženě naději, aby to ještě jednou „sama se sebou zkusila a dovolila si žít krásný život plný lásky“.

Další z vašich knih nese název Jak se zbavit svého Ega. O čem kniha je a proč je dobré zbavit se svého ega?

Stačí se podívat kolem sebe. Jak válčí lidé v partnerských vztazích. Ukazují vzájemně na chyby druhého a napadají se. To je „malé měřítko“. Pak ve světě spolu válčí státy o území, ropu, náboženství nerespektuje jiné náboženství a při tom nám mají jít za vzor.

Kniha je o tom, jak pracovat se svým egem. Jak se umí ego rafinovaně schovat do různých aspektů života. Práce s egem je proces na celý život a kniha je nám k tomu milým průvodcem.

Nabízíte typologii vztahů a nemocí, při které vycházíte z datumu narození. Co vše z tohoto údaje můžete vyčíst?

Na toto téma vyšla má pátá kniha s názvem Každý jsme princezna Diana, skutečné příbehy nemocí z data narození. Je ze skutečných příběhů lidí a souvislostí mezi jejich datem narození a diagnózou nemoci. Knihu si lidé mohou zakoupit na e-shopu www.michal-brozman.cz

K Vaší otázce konrétně.

Dá se z toho vyčíst zcela vše. Co si umíte představit v oblasti lidského chování, jako je psychologie, socializace jedince, sexuologie. Zdravotní diagnoza ještě než začne ve fyzické podobě. Troufám si s pokorou tvrdit, že to je objev světového významu, který může zcela změnit pohled na přístup k uzdravování se. Různé životní role, které se nám v životě mění, od dítěte, přes rodiče k babičce a dědovi.

Pracujete také s barvami. Jaký vliv má oblíbená barva? Můžeme pomocí barev změnit svůj život?

Děkuji za tuto otázku, protože má velký význam. Barva je frekvence, vibrace za pomoci shluku atomů. Ty se mohou skládat jako lego nebo puzzle. Pokud známe mechanismus, pak si můžeme za pomoci určitých barev a našeho data narození složit frekvenci a vibraci, jakou si přejeme. Pan Einstein řekl větu „jsme shluk světla a barev“. Ano, tato teorie funguje v praxi.

On je paradox, že naše oblíbená barva je ve skutečnosti negativní podvědomý program. Když začneme nosit jiné barevné spektra na sobě, pak se naše životy zcela promění.

Protože, abych začal nosit jiné barvy, tak musím změnit zcela své myšlení. Když změním své synapse v mozku, změním své elektromagnetické pole. To změní svůj obsah, signál vyzařování a tím začnu přitahovat jiné životní události, ze kterých mám zcela rozdílné emoce než dříve.

Ona je to alchymie za pomoci data narození a barev poskládat požadované. Pokud by to nefungovalo, jak jinak by mělo smysl, aby ovoce a zelenina byla ve světě v různých barvách. Ono to má svůj velký význam.

Pomůžou nám barvy v dosažení lepších výsledků v podnikání a v pracovním životě?

Jednoznačně ano. Změní se veškeré výsledky, hodnoty jedince i firem. Proto si mě zvou do firem, aby zlepšili své obchodní výsledky. Naposledy například jedna světově významná firma v ČR vyrábějící kreditní karty do celého světa.

Prozraďte, jak nejraději relaxujete?

Je to několik částí. Se svou dcerkou, v přírodě, se zvířaty a při sportu.

Na jakých akcích vás můžeme v nejbližší době vidět?

Nejbližší akce jsou 15. 6. až 16. 6. kurz numerologie a BAREV v Brně. V říjnu se objevím na festivalu zdraví v Krnově a na akci v Bratislavě. Do té doby se určitě uskuteční i další kurzy numerologie a barev.

Máte oblíbené motto nebo citát?

Jsem tvůrcem svého života“.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *