Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ MÁMY

Vzdělávací kroužky v Brně v centrum Smart Bricks

Projekt Smart Bricks® vznikl především proto, že jsme jako mnozí rodiče hledali  vzdělávací kroužky v Brně, které by přinesly do života našich dětí spoustu zábavy, vyplnily jejich touhu poznávat okolní svět a současně jim nenásilnou formou rozšířily obzory.

Toužili jsme poskytnout smysluplné mimoškolní aktivity, během kterých děti nebudou příliš zatěžovány poté, co již zažily náročný den ve škole a školce. Důležité je pro nás také prostředí, v jakém děti tráví volný čas – trváme na bezpečí, funkčnosti, estetičnosti a modernosti. V neposlední řadě pak chceme, aby z našich volnočasových aktivit pro děti profitovali i rodiče. A tak u nás zažívají radost i dospělí, například u šálku kávy, tvůrčího stavění (to platí hlavně pro tatínky) nebo využití volného času k nákupům v blízkých centrech (maminky:-), zatímco se u nás děti vzdělávají a hrají si.

Vytvořili jsme nový koncept mimoškolního vzdělávání v Brně, který staví na využití hraček jako jsou LEGO roboti od LEGO® Education.  Děti navštěvují LEGO® vzdělávací kroužky, ve kterých objevují nové informace z oblasti matematiky, fyziky a mechaniky a zažívají úspěchy u pochopení základů programování a robotiky.

Natálie Lazurová

Láska ke vzdělání a dětem mě přivedla k myšlence inovativního vzdělávání, a proto jsem se rozhodla vytvořit v Brně zázemí pro nadané děti.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *