Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY EVENTY eventy INSPIRACE MÓDA A STYL

BAZAR BECHARITY

24.–26. 11. BE CHARITY BAZAR BY VAŇKOVKA | 25. 11. TALKSHOW BÁRY NESVADBOVÉ

Užijte si s námi předvánoční víkend plný nakupování za jedinečné ceny, inspirujte se módními kousky a podpořte dobrou věc!

Již po osmé ve spolupráci s Bárou Nesvadbovou a Pavlínou Saudkovou a jejich Nadačním fondem Be Charity otevřeme charitativní BAZAR BE CHARITY.

Z bazaru si můžete odnést módní poklady známých světových značek, českých návrhářů a osobností jako Max Mara, Hugo Boss, Armani, Ralph Lauren Polo, Tommy Hilfiger, Beata Rajská, Táňa Kovaříková a dalších.    Především však získáte neopakovatelný a hřejivý pocit, že jste přispěli na dobrou věc.

V letošním roce výtěžkem z bazaru podpoříme neurorehabilitace tříletého Deniska, který se narodil s vážnou genetickou poruchou mentálního a motorického vývoje.

V sobotu 25. listopadu ve 14 hod. se můžete setkat s Bárou Nesvadbovou, nechat si podepsat některou z jejich knih a  poslechnout si zajímavé vyprávění v odpolední talkshow.

Budeme se na vás těšit v našem Be Charity Shop!

PODROBNÝ PROGRAM AKCE:

24.-26. LISTOPADU
PÁ-NE 10:00-20:00
Již po osmé ve spolupráci s Barbarou Nesvadbovou, Pavlínou Saudkovou a jejich Nadačním fondem Be Charity otevřeme módní charitativní BAZAR BE CHARITY.

25. LISTOPADU
11:00-21:00 MARKÉTA HRUBEŠOVÁ VAŘÍ V TRIPOLI RESTAURANT
Herečka, moderátorka, spisovatelka, ale také zejména vynikající kuchařka spolu s kuchaři Tripoli Restaurant pro vás připraví speciální charitativní menu dle svého receptu.

14:00 TALKSHOW  BARBARY NESVADBOVÉ A JEJÍCH HOSTŮ
Barbara Nesvadbová, spisovatelka a zakladatelka Nadačního fondu Be Charity
Pavlína Saudková novinářka, fotografka, ředitelka Nadačního fondu Be Charity
Liběna Rochová, módní návrhářka
Markéta Hrubešová, herečka, spisovatelka a kuchařka
Ivana Vaňková a Dušan Vitázek, muzikáloví herci Městského divadla Brno
Talkshow vás provede moderátorka Simona Dočkalová

Dj DAN KESCHEN
vás příjemně naladí originálním mixem skladeb.

Veškerý výtěžek z akce poputuje na financování nákladů neurorehabilitace tříletého Deniska, který se narodil s vážnou genetickou poruchou mentálního a motorického vývoje.

Program si můžete také stáhnout ZDE

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *