Zadejte hledaný výraz

AKCE AKČNÍ TIPY AKČNÍ ŽENY TESTUJÍ BEAUTY DOPORUČENÉ

Co opravdu pomůže na akné?

Akné je chronické zánětlivé onemocnění kůže, které se projevuje hlavně v období dospívání, avšak mnohdy se vyskytuje iv pozdějším věku. V dospělosti je to hlavně u žen, a to v důsledku kolísání hormonů. Akné sice samo o sobě nepředstavuje zdravotní riziko, ale může ovlivňovat sebevědomí a psychiku jedince. Proto je velmi důležité najít si správný kosmetický přípravek, který je efektivní a na přírodní bázi. Přesně takové jsou produkty od české společnosti Juzika. My jsme si popovídali s testerkou a influencerkou Veronikou Duškovou, aby nám nabídla svůj pohled na značku.

Proč jste se rozhodla používat produkty značky Juzika?

Juzika mi napsala, jestli jako influencer nechci jejich produkty vyzkoušet. Líbila se mi filozofie celé značky a zároveň skincare produkty, které jsem používala mi s akné vůbec nepomáhaly, někdy i naopak. Řekla jsem si, že nemám co ztratit a produkty vyzkouším.

Které konkrétni produkty od Juzika jste používala?

Používala jsem jejích sérum a krém.

Jak dlouho jste produkty používala?

Oba produkty používám každý den od začátku května 2023, takže už to bude pátý měsíc.

Jak hodnotíte produkty, které jste používala, pomohly vám, jaké změny nastaly na vaší pleti? Našla jste i nějaká negativa na produktech?

Produkty mi hrozně moc pomohly. Pleť mám mnohem hladší, jizvy po akné méně výrazné a ty hluboké jizvy zacelenější, méně se mi tvoří „velké boláky“ a mám méně podkožních pupínků. Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně a až Juzika mi konečně pomohla. Mám hodně citlivou pleť a kosmetika s aktivními látkami mi zatím vždy pleť hrozně dráždila (byla červená, po nanesení mě svědila, kožní bariéra byla narušená). Obrovskou výhody Juziky vidím v tom, že kosmetika je účinná a plná aktivních látek, ale i přesto neměla na mou pleť žádné vedlejší účinky.

Nevýhodou může být cena, ale kvalita produktů za to podle mě fakt stojí.

Doporučujete produkty dále?

Rozhodně ano, když něco na akné konečně pomohlo mě, tak to už snad každému.

 

 

 

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *