Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY DOPORUČENÉ MATEŘSTVÍ RODIČOVSTVÍ

Dárky pro nastávající maminky, se kterými rozhodně neuděláte chybu

Máte-li ve svém okolí nastávající maminku, zaručeně jí chcete pořídit něco hezkého nebo šikovného. Potěšit ji můžete mnoha způsoby. Každá žena je jiná a užije si jiné produkty nebo služby. Vždy se ale můžete inspirovat a vybrat své kamarádce, sestře nebo partnerce dokonalý dárek, ze kterého bude mít doopravdy radost.

Dárkové poukazy jsou bezpečnou volbou

Nevíte přesně, co by se budoucí mamince líbilo? Pořiďte jí dárkový poukaz na masáž, do kina nebo na cokoli jiného. Můžete jí dokonce dát poukaz do obchody s dětským oblečením nebo vybavením. Potom si může pro své dítě koupit přesně to, co bude potřebovat a chtít. Tím jí uděláte zaručeně radost. Když koupíte termolis na hrnky, můžete jí i něco vyrobit. Nejen hrnek, ale i jiné produkty s originálním potiskem.

Vychytávky pro těhotné

Těhotenství je pro některé ženy velmi krásné, ale v určitém bodu je vždy náročné. Čím větší je bříško, tím náročnější je každodenní život. Kamarádce nebo jiné blízké ženě ve svém okolí můžete pořídit vychytávky, které jí v těhotenství pomohou. Zakoupit můžete např.:

  • těhotenský polštář,
  • rolničky bola,
  • těhotenské oblečení (šaty nebo trička na kojení).

Něco malého, co se bude hodit každé mamince

Všechny nastávající maminky již myslí na to, jaký bude jejich život s malým miminkem. Usnadněte jim příchod nového potomka a pořiďte jim něco hezkého pro jejich dítě. Skvělým dárkem pro novorozeně jsou bavlněné podložky se zvířátky nebo milníkové kartičky na focení. Velmi populární jsou také kontrastní obrázky nebo knihu o kojení.

Nezapomínejte na těhotenské chutě

Všechny těhotné ženy mají trochu jiný jídelníček během těhotenství, protože mají jiné chutě. Víte, že společně pijete kávu v těhotenství a vaše kamarádka na ní má chuť? Kupte jí dárkové balení její oblíbené kávy, čaje nebo jiné pochutiny. Záleží jen na tom, co má nastávající maminka ráda. Jistě ji dobře znáte, takže se jí do chuti velmi dobře trefíte.

Foto: George Rudy / Shutterstock.com

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *