Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY CESTOVÁNÍ ŽIVOTNÍ STYL

Každá žena by si měla vyzkoušet sólo cestování. Proč?

Nezáleží na tom, jestli jste single nebo máte partnera a stejně chcete vyrazit o samotě. Podle cestovatelek z celého světa by si měla každá žena alespoň jednou za život vyzkoušet, jaké to je vydat se na cestu sólo. Proč je to tak důležité a kam můžete samy vyrazit? Podívejme se na to, proč byste si měla naplánovat dovolenou o samotě.

Proč cestovat sólo?

Pustit se na cesty bez partnera nebo přátel může být v první chvíli velmi děsivé. Pravdou je, že to může být nejlepším časem ve vašem životě. Nemusíte se při cestování nikomu podřizovat. Můžete jít nebo jet přesně tam, kam chcete. A uvidíte věci, které budete chtít. Každý člověk má vlastní tempo, a právě to si můžete na sólo dovolené nejvíce užít.

Jakmile budete někde sedět sami, máte mnohem větší šanci poznat nové lidi. Seznámíte se s dalšími lidmi, kteří cestují sólo nebo s páry. Podle cestovatelek i cestovatelů si na sólo dovolené užijete mnohem více hned několik věcí:

  • zábavy,
  • zážitků,
  • poznávání nových lidí,
  • mluvení cizím jazykem.

Aktivity, které jsou ideální pro jednoho

Na sólo dovolené rozhodně zažijete nové zážitky a jistě jich nebude málo. Seznámíte se a budete moci sdílet nové věci se svými přáteli a rodinou. Navíc je to skvělá možnost, jak si utřídit myšlenky a ujistit se, co v životě doopravdy chcete. Na cesty potřebujete originální trička. Nezapomeňte si dobře sbalit věci a přidat pár jedinečných kousků. Na cestách se vám budou hodit.

Nejlepší místa na dovolenou

Ibiza, Chorvatsko nebo thajský Phuket jsou skvělá místo pro cestování single. Poprvé ale vůbec nemusíte cestovat tak daleko. Hledáte apartmány na Liptově? Slovensko bude skvělým místem, kde si poprvé vyzkoušíte cestování na vlastní pěst. A můžete se snadno vrátit domů, když to nepůjde dobře. U našich sousedů se vám ale jistě nic špatného nestane. Kam byste chtěla vyrazit vy?

Foto: Popartic / Shutterstock.com

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Může se hodit

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *