Zadejte hledaný výraz

JINÉ KARIÉRA PODNIKÁNÍ

Proč si vytvořit online vizitku na našem webu a jak na to?

Kolikrát jste v online prostoru, tolikrát máte reklamu. Online vizitka je jednoduchým prvním krokem k tomu, jak dát o sobě vědět ostatním. Tvoří jí vaše profilová fotografie, krátký text o vás a prolinky na vaše sociální sítě, případně váš web.

Pod každým vaším článkem se vždy objevuje vaše vizitka. Po registraci si ihned můžete upravit svůj profil, přidat svoji fotografii a informace o tom, čemu se věnujete.

Hlavní nastavení svého profilu (jméno, fotka, možnost změny hesla) najdete na odkaze https://akcnizeny.com/moj-ucet/. Kliknutím na link pod fotkou ve svém profilu se dostanete na vizitku (anebo rovnou přejděte na stránku https://akcnizeny.com/profil/).

Online vizitka je výbornou reklamou a prolinkem na vaše sítě, případně váš web. Čtenáři mají možnost překliknout na váš web nebo Facebookovou stránku a zjistit si o vás víc. Tak se dostanou k vaší práci, produktům nebo službám.

Jak vypadá vzorně vyplněná online vizitka?

Ve vizitce si přidáte svoji profilovou fotografii a také podlouhlou fotografii, která může být odrazem vaší činnosti. V krátkosti o sobě napište víc. Níže uvedete činnosti, ve kterých jste dobrá – které vás naplňují a chcete v nich dále pokračovat. O políčko dále uvedete svoje schopnosti (v profesní oblasti) v podobě klíčových slov. Nazapomeňte přidat také vaši Facebookovou stránku.

Ihned potom, co se u nás registrujete, dostanete svoje přihlašovací údaje. Po přihlášení si můžete vyplnit svou vizitku:

Na úpravu vizitky slouží link: https://akcnizeny.com/profil/, kde je potřeba kliknout na ozubené kolečko (Nastavení) a zvolit Upravit profil.

Můžete i psát, ale nemusíte

V případě, že napíšete článek (přečtěte si, co tím získáte) – zobrazí se vždy kromě jiného i přímo pod vaší vizitkou. Vypadá to takto:

A takto vypadá celá vizitka

Vaše reference a vyhledávání

Vaší vizitkou jsou i vaše reference. Brzy bude možné přidávat k vaší vizitce i reference od případných klientů. Kromě toho budou vizitky Akčních žen zdrojem pro všechny, kteří budou hledat experta v oblasti, kterou potřebují zastřešit. Takovým způsobem se též snažíme propojit poptávku a nabídku. Tak co, už máte tu svoji vyplněnou? :)

Štítky
redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *