Zadejte hledaný výraz

INSTAGRAM JINÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ ŽURNÁL

Přidejte se k Akčním ženám! 9 způsobů, jak na to

akční ženy

Často se nás ptáte, jak se k nám můžete přidat. Možností je mnoho! Představíme vám 9 konkrétních způsobů, jak se s námi propojit online i naživo.

Jsme zde, abychom vám pomáhaly a inspirovaly a zároveň vy jste novou inspirací pro nás. Na našem webu najdete rady a návody, rozhovory s úspěšnými ženami, články o podnikání, kariéře i osobním rozvoji. Podporujeme začínající i zkušené podnikatelky. Našim cílem je posouvat vás dál, krok po kroku, ke splnění vašich cílů a snů. Dokážeme vás podpořit, prezentovat i propojit s ostatními. Setkáváme se nejen online, ale také živě. 1

1. Dejte lajk naší stránce na Facebooku

Nové články z webu, zajímavé akce nebo inspirativní tipy, to vše najdete na naší facebookové stránce.

2. Staňte se součástí naší FB skupiny

Ukažte ostatním, v čem podnikáte, jaká je vaše práce nebo o čem sníte. Potřebujete poradit nebo propojit? Skupina na FB je nejlepší prostor pro spolupráci, sdílení praktických informací i vzájemnou pomoc. Podpora skupiny akčních žen je úžasná. Můžeme se podělit o své zkušenosti, poradit ostatním a posouvat se dál.

3. Už jsme se spojily na Instagramu?

Samozřejmě nesmíme chybět ani Instagramu, který stále roste a je jednou z nejoblíbenějších sociálních sítí. Rády zde ukazujeme, co je u nás nového a budeme rády prezentovat i vás a vaši práci.

4. Propojme se na Linkedlnu!

Ještě nejsme ve spojení? Přidejte se do naší sítě na Linkedlnu a buďte ve spojení s Akčními ženami.

5. Sledujte náš Pinterest a inspirujte se krásnými obrázky

Přidejte se k nám na Pinterestu a prohlížejte si naše piny a nástěnky.

6. Máte svůj Youtube kanál?

Na našem Youtube kanále přidáváme nejnovější videa z našich akcí. Máte vlastní Youtube kanál? Sledujme se navzájem.

7. Registrujte se a vytvořte si vlastní online vizitku

Online vizitku si u nás může vytvořit každá z vás. Přidejte své jméno, fotografii a krátce popište, co děláte a v čem jste dobrá. Pokud máte vlastní web nebo stránku na Facebooku, vložte odkaz a udělejte si reklamu. Nikdy nevíte, kdo vás osloví s pracovní nabídkou nebo projektem. Stojí to za to!

8. Staňte se naší autorkou

Proč psát články pro Akční ženy? Hlavní výhodou je možnost prezentovat sebe sama a svou práci, a to prostřednictvím nativní reklamy a zcela zdarma. K tomu získáte pomoc v podobě úpravy obsahu a vizuální stránky článku. Další výhodou je zviditelnění obsahu na našich sociálních sítích. A do třetice? S radostí vás zapojíme ještě víc – oslovujeme aktivní autorky při tvorbě PR článků, testování a dalších typů obsahů ve spolupráci s našimi reklamními partnery. Nezapomeňte, že vaše články musí být originální a unikátní.

9. Setkejme se spolu naživo!

Organizujeme pravidelné akce na Slovensku a začínáme i v České republice. Setkejte se Akčními ženami živě, načerpejte inspirace a dobrou náladu. Připravujeme pro vás zajímavý program ve spolupráci s partnery, můžete získat nové kontakty a hlavně motivaci a inspiraci pro své podnikání, práci i osobní život.

Těšíme se na vás!

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *