Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY EVENTY OSOBNÍ ROZVOJ PR ČLÁNKY TISKOVÁ ZPRÁVA ŽURNÁL

„Věřily, že můžou“ – úspěšné Češky vystoupí na konferenci věnované ženám

Petra Plemlová, foto: businessleaders.cz

Úspěšné Češky vystoupí na konferenci věnované ženám

Příběhy, know-how a zkušenosti českých podnikatelek a manažerek budou hlavním tématem lednové konference, určené hlavně ženskému publiku. Akce Business Leaders má podtitul „Věřily, že můžou“ a klade si za cíl inspirovat všechny ženy, které se chtějí osobně rozvíjet a budovat vlastní – nejen materiální – úspěch.

Konference proběhne 23. ledna 2019 v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě. Program zahrnuje šest jednotlivých vystoupení a dvě panelové diskuze, kde budou úspěšné a vlivné Češky odpovídat na dotazy účastníků konference.

Témata vystoupení budou velmi různorodá. Představí se manažerky z mnoha různých obchodních odvětví od automobilového průmyslu přes event management až po oděvní návrhářství, logistiku nebo informační technologie.

Mezi řečnicemi bude Karolína Topolová, generální ředitelka největší sítě autobazarů ve střední Evropě AAA Auto, která prozradí, jak se jí podařilo vystoupat z pozice řadové zaměstnankyně až na post generální ředitelky. Majitelka přepravní společnosti Zásilkovna.cz Simona Kijonková bude mluvit o tom, jak uspět, i když všichni okolo říkají, že to nepůjde. Petra Plemlová, zakladatelka e-shopů Unuo.cz a Unuodesign.cz a zároveň matka čtyř dětí, se rozpovídá o rituálech, které jí pomáhají k produktivitě.

Mezi další vystupující patří Barbora Bühnová z neziskové organizace Czechitas, Helena Kohoutová, zakladatelka agentury Helas, a Petr Casanova, zakladatel First Class Publishing, který zároveň celou konferenci moderuje. V panelových diskuzích se představí Vlasta Opelková, výkonná ředitelka společnosti Business Success, Klára Gajová z platformy Femme Palette a Markéta Udavská, výkonná ředitelka cestovní kanceláře Exclusive Tours.

Konference se koná pod záštitou magazínu Business Leaders, který patří do vydavatelství First Class Publishing, a.s.

Další informace naleznete na webové stránce události www.konference.businessleaders.cz.

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *