Zadejte hledaný výraz

EVENTY INSPIRACE ŽURNÁL

Vyprodaná konference pod záštitou Business Leaders představila úspěšné Češky

konference VZM 2019

Ve vyprodaném sále Lobkowiczkého paláce na Pražském hradě proběhla 23. ledna první letošní konference pod záštitou Business Leaders. Podtitulem úspěšné akce bylo „Věřily, že můžou“.  Co bylo hlavním posláním konference a kdo vystoupil před převážně ženským publikem?

Základní myšlenkou konference bylo inspirovat všechny ženy, které se chtějí osobně rozvíjet a budovat vlastní – nejen materiální – úspěch. Před plným sálem promluvily úspěšné české podnikatelky a manažerky. Program zahrnoval sedm jednotlivých vystoupení a tři panelové diskuze, kde řečnice odpovídaly na otázky publika.

Představily se manažerky z různých obchodních odvětví od logistiky přes informační technologie, medicínu, provoz e-shopu až po nový fenomén sociálních sítí – silné komunity. Všechny řečnice spojovala vytrvalost a odvaha, se kterou se pustily do vlastních projektů. Často musely překonávat nelehké životní situace nebo despekt okolí.

konference Věřily že můžou

Nádherné prostory Lobkowiczkého paláce

V jejich snažení jim pomohlo předání zkušeností od zkušenějších, podpora komunity a také ženská síla. „Když si budou ženy pomáhat, tak bude na světě líp,“ prohlásila během vystoupení Simona Kijonková, zakladatelka přepravní společnosti Zásilkovna.

Dalším cílem konference bylo spojit ženy, které mají vlastní podnikání nebo o něm přemýšlejí. To potvrdila ve svém vystoupení i Barbora Bühnová, jedna z vůdčích osobností neziskové organizace Czechitas, která pomáhá ženám zorientovat se ve světě IT: „Síla komunity je velmi důležitá.”

konference Věřily, že můžou 2019

Na pódiu se představily úspěšné ženy z mnoha oborů

Na konferenci dále vystoupily: Helena Kohoutová, zakladatelka Ocenění Českých Podnikatelek, Karolína Topolová, generální ředitelka provozovatele autobazarů AAA Auto, Petra Plemlová, zakladatelka on-line obchodů Unuodesign.cz a Unuo.cz, a Pavlína Louženská, zakladatelka on-line platformy #HolkyzMarketingu.

konference Věřily že můžou

Inspirativní vystoupení Pavlíny Louženské

Hosty v panelových diskuzích byly: MUDr. Monika Golková, primářka kliniky A2C, Vlasta Opelková, výkonná ředitelka společnosti Business Success, Markéta Udavská, výkonná ředitelka cestovní kanceláře Exclusive Tours, Aneta Martinek, marketing & event managerka společnosti GrowJOB a Klára Gajová, spoluzakladatelka platformy Femme Palette.

konference Věřily, že můžou 2019

Celou konferenci uzavíralo vystoupení Petra Casanovy, zakladatele vydavatelství First Class Publishing, který zároveň provázel celým dnem.

Kromě vystoupení řečníků organizátoři pro všech tři sta návštěvníků připravili prostor pro networking. „Konference byla úžasná, perfektně zorganizovaná a v nádherném prostředí,“ shrnula akci jedna z účastnic.

Další informace naleznete na webové stránce události www.konference.businessleaders.cz.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *