Zadejte hledaný výraz

Jsme akční ženy a podporujeme se navzájem v plnění svých snů

V tom, co nás opravdu naplňuje a dělá nám radost. Rozhodly jsme se založit projekt pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst. Cílem je pravidelně inspirovat a zároveň vytvářet komunitu žen, které spojují stejné zájmy. Pomáháme si v podnikání, kariéře a vzdělávání.

Abychom splnily náš záměr podporovat akční ženy, tvoříme a sdílíme obsah, publikujeme pravidelné tipy, dělíme se o příběhy akčních žen a pořádáme eventy. Setkáváme se online na sociálních sítích a offline na našich akcích.

Jak se stát akční ženou? Možností je mnoho! Inspirovat se v článcích, sdílet obsah na svých sociálních sítích, přihlásit se do newsletteru nebo se zaregistrovat a publikovat vlastní články zdarma.

Nabízíme i zajímavé možnosti spolupráce pro firmy.

Martina Novotná

Martina Novotná

Zakladatelka projektu Akční ženy

Spolupráce. Eventy. Marketing. Reklama. Akční ženy.

Založila jsem platformu pro všechny ženy, které se chtějí v živote věnovat práci, ktorou milují. Věnujeme se především tématům, jako jsou podnikání, vzdělávaní a kariéra. Podporujeme se navzájem online i naživo. Společně vytváříme magazín www.akcnizeny.comwww.akcnezeny.sk a www.akcnemamy.sk, organizujeme inspirativní a vzdělávací akce a akční pobyty. Přidej se k nám!

Napíšte nám na: info@akcnizeny.com

Barbora Obstová

Barbora Obstová

Redakce. Copywriter. Správce webu. 

Vytvářím content plán, píšu autorské články a edituji příspěvky jiných autorek. Pomáhám se správou systému a hledám další akční ženy pro spolupráci a inspirativní rozhovory.

Jsem stejná akční žena jako vy, na mateřské jsem začala podnikat a do práce už se nevrátila. Píšu prodejní články a nejraději pomáhám zdokonalovat články všech ostatních.

Kdykoliv jsem vám k dispozici na: redakce@akcnezeny.com

Stanka Polákova, účtovnictvo, živnosť

Stanislava Poláková

Učetnictví. Administrativa. Smlouvy a faktury..

Věnuji se účetnictví, mzdám a daním. A i když to zní nepředstavitelně, baví mě to. Projektem Akční ženy jsem od začátku nadšená. Mým původním záměrem bylo napsat čas od času nějaký ten článek z mého oboru, ale nakonec se ze mne stala dvorní účetní. :) Takže když budete v rámci naší spolupráce potřebovat smlouvu, fakturu nebo jiný dokument, pište mně.

Mimo Akčních žen mám samozřejmě mnoho dalších klientů, kterým zpracovávám účetnictví. Také se věnuji mému malému projektu pro živnostníky mamzivnost.sk, kde najdete už dva ebooky.

Napište mi: Stanka@akcnezeny.sk