Načítá se

Type to search

Ahoj, milá akčná!

Vitaj u nás a cíť sa tu dobre. Sme akčné ženy a podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás skutočne napĺňa a robí nám radosť. Rozhodli sme sa založiť projekt pre všetky ženy, ktoré túžia po zmene a chcú rásť. Cieľom je poskytovať pravidelnú inšpiráciu a zároveň spájať komunitu, ktorá má rovnaké záujmy. Pomáhame si v biznise, kariére a vzdelávaní.

Aby sme splnili náš zámer podnecovať akčné ženy, zdieľame s tebou obsah, pravidelné tipy a zdroje prostredníctvom nášho newslettera. Rovnako sa rady delíme o príbehy iných akčných žien a akčných mám, ktoré nasledujú svoje sny. Rozprávať sa s nami môžeš aj online na sociálnych sieťach a offline na našich eventoch. 

Túžiš po zmene? Chceš sa vzdelávať? Získať novú prácu? Začať podnikať? Poď sa s nami meniť hneď teraz :)

Martina Novotná akcnezeny.sk

Martina Novotná

Zakladateľka projektu Akčné ženy

Spolupráce. Eventy. Marketing. Reklama. Redakcia. Online TV a podcast Akčné ženy a Akčné mamy.

Založila som platformu pre všetky ženy, ktoré sa chcú v živote venovať práci, ktorú milujú. Venujeme sa predovšetkým téme podnikanie, vzdelávanie a kariéra. Podporujeme sa navzájom online a rovnako naživo. Spoločne vytvárame magazín www.akcnezeny.sk, organizujeme inšpiratívne a vzdelávacie podujatia a vymýšľame nové projekty. Pridaj sa k nám!

Napíšte mi: martina@akcnezeny.sk

MArtina Beňová, moderátorka, akčné ženy, stretnutia, konferencie

Martina Beňová

Súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou. Pohybujem sa v médiách, pracujem pre portál Noizz.sk. Rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, žijeme online aj offline, preto ma teší, že vás môžem našimi akciami sprevádzať. Rovnako moderujem aj reláciu Akčné ženy. Občasne editujem príspevky našich autoriek.

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

alexandra vrabelova, akcnezeny.sk

Alexandra Vrábelová

Redakcia. Copywriter. Správca webu. Sociálne média

Vytváram content plán, píšem autorské články a editujem príspevky iných autoriek. Pomáham so správou systému a vyhľadávam ďalšie akčné ženy na spoluprácu a rozhovory.
Čo ešte robím a milujem? Venujem sa stylingu, farebnej typológii a vizážistike, vytváram e-outfity na mieru a každý pondelok sa môžete na FB inšpirovať mojím návrhom outfitu do práce:)

Napíšte mi: redakcia@akcnezeny.sk

Tamara goncarova, podujatie pisanie ako sebarealizácia písanie ako zárobok, akčné ženy

Tamara Goncárová

Sociálne média. Marketing. Konzultácie. Moderovanie.

Som autorka knihy “Mamou po 30” a projektu pre Instagram @instaranajky @#instabreakfast. Vytváram pravidelne odborné články a videonávody o Instagrame, organizujem Instaraňajky a pomáham malým a stredným podnikateľom nastaviť marketingovú stratériu pre ich sociálne siete. Moderujem online TV Akčné mamy a prednášam .

Napíšte mi: Tami@akcnezeny.sk

Stanka Polákova, účtovnictvo, živnosť

Stanislava Poláková

Učtovníctvo. Administratíva. Zmluvy a faktúry.

Venujem sa účtovníctvu, mzdám a daniam. A aj keď možno nepredstaviteľné, baví ma to. Projektom Akčné ženy som úplne od začiatku nadšená. Môj pôvodný zámer bolo napísať z času na čas nejaký ten článok k mojej téme, no nakoniec je zo mňa dvorná účtovníčka :) Takže, ak s nami budete spolupracovať, potrebujete zmluvu, faktúru či iný dokument, píšte mi.
Okrem Akčných žien mám samozrejme množstvo ďalších klientov, pre ktorých robím účtovníctvo, a tiež sa venujem môjmu malému projektu pre živnostníkov mamzivnost.sk, kde nájdete už dva ebooky.

Napíšte mi: Stanka@akcnezeny.sk

barbora novotna , akcnezeny.sk

Barbora Novotná

Art director. Grafický dizajnér. Kreatívna hlava.

Pre akčné ženy som pripravila logo a základnú identitu. Vymýšľam printové a facebookové vizuály a z úzadia fandím akčným ženám.

Napíšte mi: Info@akcnezeny.sk

X