Zadejte hledaný výraz

BYZNYS JINÉ OSOBNÍ ROZVOJ PODNIKÁNÍ

Jak se zaregistrovat na našem webu a přidat první článek?

S potešením zjišťujeme, že mnohé z vás chtějí psát, a proto vám nabízíme prostor pro vaši tvorbu. Nové autorky se u nás mohou nejen zviditelnit a najít si nové čtenáře, ale také přilákat své budoucí klienty.

Taktéž si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je tvořit nový obsah a jak to funguje v redakci internetového portálu. Mnohé z vás se nás ptají, jak mohou začít psát pro Akční ženy, proto jsme vytvořily tento malý návod.

1. Registrace

Jako první je potřebné se zaregistrovat na tomto odkazu. Vyplníte jednoduše svoje přihlašovací údaje. Pozor při vyplňování uživatelského jména! Později se už nedá změnit a budou pod ním uveřejňované všechny vaše články. Heslo by mělo mít minimálně 8 znaků.

2. Stránka Napiš článek

Když jste zaregistrované a přihlášené, obratem můžete uveřejnit váš první článek. Po přihlášení jednoduše klikněte na Napište článek. Link na napsání článku se nachází v menu pod záložkou Klub akčních žen. Otevře se vám rozhraní, kde budete vkládat samotný text a další náležitosti jako nadpis, kategorii a obrázky.

3. Vyplňte pole a vložte samotný text

Vytvořte nadpis, který tvoří velmi důležitou část článku, protože na něm závisí, zda na něj uživatel klikne nebo ne. Měl by být poutavý a ne delší než 7 slov, což je zhruba 70 znaků i s mezerami.

Vyberte katerogii, které se váš obsah nejvíc týká. Když je to něco ze zdravé životosprávy, vyberte kategorii zdraví, když je to něco o byznyse nebo podnikání, zvolte stejnojmennou kategorii. Naše editorka to bude po vás ještě upravovat, takže se nic neděje, když se netrefíte :)

Víte, co získáte registrací na webu akcnizeny.com?

Můžete začít psát samotný text nebo jednoduše vložit již hotový text, pokud ho máte připravený. Vložte ho do hlavního pole s názvem Obsah příspěvku. Ideální délka je 1 000 slov. K textu poté můžete vkládat i fotografie, když zvolíte Obrázky k článku. Taktéž můžete vložit váš odkaz, přičemž v jednom textu by měl být jeden max. dva odkazy.

Zvolte si váš úvodní obrázek. Obrázek by měl být orientovaný spíš na šířku a ne větší než 200 kb. Ideální rozměry jsou 800 x 600, maximální 1200 x 800 pixelů.

Štítky neboli tagy, jsou klíčová slova, která popisují článek. Vystihují informace, kterých se článek týká. K jednomu článku můžete přiřadit několik tagů. Při jejich vytváření myslete na to, že kategorie a tagy by neměly být úplně stejné.

Až budete hotové, klikněte na odeslat článek.

4. Zpětná vazba

Váš článek si starostlivě přečteme a dáme vám zpětnou vazbu – většinou je potřeba upravit nějaké maličkosti. O úpravě budete informované. Ideální je, když nám napíšete třeba na Facebooku do zprávy, že jste vložily článek, pak si můžeme flexibilně a rychle psát a také vás pak snadno označíme, až vypustíme článek do online světa.

5. Online vizitka

Pod každým vaším článkem se vždy objevuje vaše vizitka. Po registraci si ihned můžete upravit váš profil, přidat vaši fotografii a informace o tom, čemu se věnujete. Online vizitka je výbornou reklamou a prolinkem na vaše sítě, případně váš web. Čtenáři se pak na vás mohou překliknout a dozvědět se o vás víc.

Přečtěte si víc o online vizitce.

Už teď se těšíme na vaše skvělé články a děkujeme, že jste se staly naší součástí!

Štítky
Barbora Obstová

Miluji psané slovo – ať už jsem ho napsala já nebo někdo jiný :)

  • 1

1 komentář

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *