Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY BYZNYS KARIÉRA SEBEREALIZACE VZDĚLÁVÁNÍ

Chýba vám kvalitná kvalifikácia v odbore Poisťovníctva? Zlepšite sa so štúdiom MBA na ESBM

V dnešnej neistej dobe sa oplatí staviť na poistenie. Ľudia si s prichádzajúcou hrozbou niekoľkej vlny pandémie poisťujú nielen svoje zdravie, ale aj nehnuteľnosti, autá a ďalší majetok. Experti však odporúčajú zamieriť ešte vyššie a poistiť si celú svoju budúcnosť. Ako? Kvalitným vzdelaním MBA.

S narastajúcou obťiažnosťou profesie narastá aj nátlak na celoživotné vzdelávanie – štúdium riadenia, leadershipu, ale aj psychológie či soft skills. Investícia do kvalitného vzdelania sa vám do budúcnosti vráti s vyššími úrokmi než akákoľvek iná. Nadobudnuté vedomosti vám totiž nielen nikto nevezme, ale navyše si s nimi zvýšite svoju odbornosť, konkurencieschopnosť a odolnosť voči krízovým situáciám. Vďaka zvládnutiu soft skills sa naučíte lepšie komunikovať, rozkladať svoj čas, a okrem klienta sa starať aj o seba a dodržiavať zdravý work-life balance.

Pokiaľ chcete svojmu klientovi ponúknuť čo najlepšie služby, je v prvom rade potrebné stať sa odborníkom. Svojho klienta najlepšie ochránite, pokiaľ si doplníte potrebné vzdelanie. Skúšky odbornej spôsobilosti sú síce nutné, avšak ako úspešný podnikateľ by ste mali mať vyššie ambície. Ponúknite svojmu klientovi viac ako ostatní.

Až 22 špecializácií

Vďaka štúdiu MBA, ktoré je založené na praktických znalostiach a zručnostiach a príkladoch z praxe, získate väčší prehľad v situáciách a posuniete sa tak o pomyselnú latku vyššie. V rámci štúdia poisťovníctva sa zoznámite s druhmi poistenia a subjektmi poistenia, jeho sprostredkovateľmi, zainteresovanými profesijnými organizáciami, poistnými produktmi a funkciami štátneho dozoru v odbore. Dokonale sa zorientujete v právnom procese uzatvárania zmlúv, likvidácii poistných udalostí a ďalších postupoch, ktoré sú pre prácu poisťovateľa nevyhnutné.

unsplash.com

Jednou z veľmi kvalitných pražských škôl ponúkajúcich štúdium MBA je inštitút s medzinárodným pôsobením, volá sa European School of Business and Management (v skratke ESBM), ktorá má na výber z 22 MBA špecializácií a programov. Na tejto škole môžete študovať práve aj program MBA Poisťovníctvo.

A ako také štúdium vyzerá?

Rok v kombinácii prezenčnej a dištančnej výučby za plnej podpory lektorov, študijného oddelenia a online zdrojov, zakončený záverečnou prácou. Konkrétne v poisťovníctve sa štúdium zameriava na strategický manažment, finančné riadenie, marketing a PR, poistné právo, riadenie rizík poisťovní, a ďalšie voliteľné semináre, ktoré si študent vyberá zo širokej škály možností. Štúdiom vás prevedú skúsení lektori z radov profesionálov.

Ešte váhate? Môžete skúsiť aj takzvané štúdium MBA na skúšku. ESBM totiž ponúka možnosť absolvovať dva alebo tri vzdelávacie moduly základného bloku, a to po dobu jedného mesiaca. Vyskúšate si, či vám vyhovuje koncept štúdia a či je pre vás to pravé. V prípade, že splníte podmienky štúdia na skúšku, získate za absolvované moduly certifikát v slovenskom aj anglickom jazyku. Neváhajte, s titulom MBA totiž nemôžete urobiť chybu a v období krízy sa vzdelanie a proklientský prístup cení viac ako čokoľvek iné.

Zdroj obrázku: Joyseulay / Shutterstock.com

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *