Zadejte hledaný výraz

EVENTY INSPIRACE NETWORKING TIPY TISKOVÁ ZPRÁVA

Akční ženy rozzářily předvánoční Brno

Networking, motivace, úžasné barvy a skvělá nálada. I tak bychom mohli zhodnotit druhý event akčních žen v Brně, který se uskutečnil 13. prosince v bistru Hawranek. Pět spíkerek, dvě módní přehlídky a množství skvělé energie byly koktejlem, který vytvořil úžasný společný večer.Komunita akčních žen je zejména o vzájemné podpoře a inspiraci, ke které slouží nejen náš online magazín, ale právě i akce, které pravidelně organizujeme pro všechny akční ženy toužící po změně a růstu. „Pomáháme si v byznysu, kariéře i vzdělávání,“ vysvětluje Noémi Vránková z komunity Akčních žen.

 

A právě podporu a inspiraci přišly akční ženy z Brna a okolí načerpat na event, během kterého mluvilo pět řečnic o svém příběhu a nabídly své životní zkušenosti. Každá účastnice získala v rámci vstupenky i lístek do tomboly, malé občerstvení a hodnotný dárek. Samozřejmostí bylo kopec inspirace, motivace, množství nových kontaktů i zajímavý doprovodný program včetně módní přehlídky české firmy POSHme.

Večer plný pozitivní energie vyplnily zejména koučka a mentorka Lucia Königová, IT odbornice a členka rady neziskové organizace Czechitas Bára Bühnová, foodblogerka Svatava Vašková alias Coolinářka, módní blogerka Lenka Madlenová alias Stylemon a optometristka a odbornice zaměřená na zdraví očí, Aneta Čunderlová z kliniky NeoVize.

Jak být spokojeným rodičem

Lucia Königová se po 14 letech v nadnárodní korporaci vybrala cestou koučinku. Životní cesta ji dovedla k profesi koučky, poradkyně, lektorky a mentorky dospělých. Rozhodla se šířit osvětu a prevenci a vzdělávat dospělé i prostřednictvím projektu (Ne)gramotný rodič a Cesta zpět k sobě. Osobní růst je jejím životním stylem a v plánu má workshopy, online kurzy i novou knihu.

Hned po první spíkerce jsme večer oživili skvělou módní přehlídkou značky POSHme. Zářivé modelky předvedly úžasné modely pro ženy všech konfekčních velikostí i typů postavy.

Lucia Königová uprostřed. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Lucia Königová uprostřed. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Naše hranice si děláme sami sobě

Barbora Bühnová je akční žena do slova i do písmene. S nejrůznějšími zahraničními stážemi, se dvěma doktoráty, v roli docentky, ve vedení několika výzkumných týmů a sdružení i v boardu neziskové organizace Czechitas boří všechny mýty o ženách v IT. Barbora během rozhovoru mluvila o tom, jak vnímá rozdíly mezi muži a ženami ve svém oboru i posunula rady, jak u nich doma funguje vztah dětí s technikou.

Barbara Buhnová. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Barbara Buhnová. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Foodblogerka a její štěstí na talíři

Foodblogerka a její štěstí na talíři, o tom mluvila jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších českých foodblogerek, Svatava Vašková. Jak Coolinářka je blázen do jídla a ohromuje všechny okolo zejména skvělými recepty s ještě krásnějšími fotkami. Představila nám i svou letošní, v pořadí již 3. kuchařku „Tak chutná hygge„, která vznikla propojením receptů na chutné večeře s dánským konceptem hygge. A co plánuje na Nový rok? I když je to ještě tajné, rozpovídala se o knize, která komplexně pojme svátky Vánoc.

Těsně po tom, jak skončil rozhovor s foodblogerkou Svatavou, začala druhá módní přehlídka, během níž předvedly modelky krásné a elegantní modely.

Svatava Vašková. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Svatava Vašková. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Žij svůj barevný sen

Lenka Madlenová je blogerka a mimořádně zářivá žena tvořící Stylemon Fashion Blog. Její poznávacím znamením je žlutá barva a učarovala její móda, barevnost až ulítlost. Všude, kam přijde, roznáší pozitivní energii a úsměv. I během eventu předvedla úžasný outfit, který poutal pozornost. Lenka je digitální nomádka milující sekáče, která miluje svůj život a žije svůj barevný sen. Na eventu rozesmála všechny přítomné dámy a přidala skvělé rady. Do tomboly nám věnovala stylingové poradenství.

Stylemon. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Stylemon. Foto: FOTOCOUFAL.cz

Zdraví očí je důležité

Vystudovaná optometristka Aneta Čunderlová, která působí na oční klinice NeoVize v Brně, se věnuje především refrakčním vadám. V návaznosti na Lenčinu ​​zkušenost s operací očí hovořila zejména o tom, jaké operace existují a pro koho jsou vhodné, jak může operace očí změnit život člověka k lepšímu a zároveň vzpomněla i vtipné příhody, které se jen tak nestávají.

V rámci doprovodných aktivit jsme měli díky NeoVizi možnost změřit si zrak autokeratorefraktometrem. Ten dokáže změřit i nitrooční tlak a naznačit přítomnost šedého zákalu.

Krásný večer se zajímavými a inspirativními ženami!???????? Dioptrie, brýle, glaukom, syndrom suchého oka, preventivní…

Zveřejnil(a) NeoVize oční klinika dne Pátek 14. prosince 2018

Koutek zdraví nám doplňovala i Inca collagen. Zdravý kolagenový drink nám namíchala přímo zakladatelka značky. K inspiraci přispěl partner CZECH FUND, kteří každé účastnické věnoval mimo jiné i předplatné časopisu Forbes na celý rok 2019! Doller nám představil motivační diáře na rok 2019 a o příjemnou a voňavou atmosféru se postarali svíčky PartyLite a čaje SONNENTOR bio kvality. Díky salonu Iconic, módní značce POSHme a Notino jsme byly všechny krásně upravené a zažili jsme krásnou módní show.

Zveřejnil(a) Akcnizeny.com dne Pátek 28. prosince 2018

Na závěr jsme vylosovali úžasné ceny v tombole. Všem gratulujeme a těšíme se na další společné akce.

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *