Načítá se

Type to search

AKČNÍ TIPY JINÉ TIPY VYBRANÉ ŽURNÁL

RedAkční výběr: Tipy na duben

Redakce

Co podniknout v dubnu? Co si nenechat ujít? Máme pro vás několik tipy, které stojí za to!

Oriental Street Food Market v Praze

Oriental Street Food Market nabídne v sobotu 13. dubna od 10 hodin v rámci Arabfestu zábavný celodenní program pro jednotlivce i celé rodiny. V prostorách holešovického Vnitroblocku zavítají hosté na orientální bazar, na kterém ochutnají tradiční lahůdky Blízkého východu. Během programu si budou moci vyslechnout příběhy cestovatelů a kuchařů, naučí se, jak správně vyfotit jídlo na Instagram nebo jak si objednat arabsky v restauraci.

Kam na výlet? Kroměříž!

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet nebo celý víkend? A už jste slyšeli o Kroměříži? Město s jedinečnou atmosférou, které vám na malé ploše nabízí historické, kulturní i přírodní památky. Určitě navštivte zámek se zajímavými sbírkami a krásnými zahradami. Ubytovat se můžete přímo na Velkém náměstí v hotelu Černý orel, který má vlastní pivovar.

Očekávaná novinka od Hany Mornštajnové

Nový román Aleny Mornštajnové je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako u románu Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky.

Kniha vychází na konci dubna. Už teď si ji ale můžete předobjednat.

8. ročník závodu kočárků startuje v neděli 14. dubna

Ve 31 městech v ČR i na Slovensku se můžete zúčastnit závodů kočárků. Začíná se na všech místech ve stejný čas – v 15 hodin. Výtěžek ze závodů půjde na charitativní účely, takže se nejen dobře pobavíte, ale také přispějete na dobrou věc.

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X