Zadejte hledaný výraz

AKČNÍ TIPY JINÉ TIPY ŽURNÁL

RedAkční výběr: Tipy na duben

Co podniknout v dubnu? Co si nenechat ujít? Máme pro vás několik tipy, které stojí za to!

Oriental Street Food Market v Praze

Oriental Street Food Market nabídne v sobotu 13. dubna od 10 hodin v rámci Arabfestu zábavný celodenní program pro jednotlivce i celé rodiny. V prostorách holešovického Vnitroblocku zavítají hosté na orientální bazar, na kterém ochutnají tradiční lahůdky Blízkého východu. Během programu si budou moci vyslechnout příběhy cestovatelů a kuchařů, naučí se, jak správně vyfotit jídlo na Instagram nebo jak si objednat arabsky v restauraci.

Kam na výlet? Kroměříž!

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet nebo celý víkend? A už jste slyšeli o Kroměříži? Město s jedinečnou atmosférou, které vám na malé ploše nabízí historické, kulturní i přírodní památky. Určitě navštivte zámek se zajímavými sbírkami a krásnými zahradami. Ubytovat se můžete přímo na Velkém náměstí v hotelu Černý orel, který má vlastní pivovar.

Očekávaná novinka od Hany Mornštajnové

Nový román Aleny Mornštajnové je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako u románu Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky.

Kniha vychází na konci dubna. Už teď si ji ale můžete předobjednat.

8. ročník závodu kočárků startuje v neděli 14. dubna

Ve 31 městech v ČR i na Slovensku se můžete zúčastnit závodů kočárků. Začíná se na všech místech ve stejný čas – v 15 hodin. Výtěžek ze závodů půjde na charitativní účely, takže se nejen dobře pobavíte, ale také přispějete na dobrou věc.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *