Zadejte hledaný výraz

eventy JINÉ KARIÉRA ŽURNÁL

Nenechte si ujít veletrh pracovních příležitostí Profesia days Brno 2019

profesiadays

Přemýšlíte o změně práce? Láká vás nová profese? Pak nesmíte chybět 11. dubna na veletrhu pracovních příležitostí Profesia days v Brně. Během jednoho dne můžete zažít setkání s budoucími kolegy či šéfy, skvělé spíkry, kariérní poradenství, workshopy, různé formy vzdělávání, zábavu a mnoho dalšího.

Profesia days je událost zaměřená na pracovní a vzdělávací možnosti a již pravidelně se koná jak v Čechách, tak i na Slovensku. Po osmi úspěšných ročnících v Praze míří přímo do srdce Jihomoravského kraje.

Uslyšíte desítky řečníků z mnoha oborů

Program je opravdu lákavý. Kromě velkého množství firem si můžete poslechnout zajímavé osobnosti, které za sebou mají úspěšnou kariéru, nebo otestovat své znalosti a schopnosti. Bylo by škoda nevyužít kariérní poradenství od expertů ve formě konzultací nebo přednášek v Profesia Master Class místnosti.

Dokonce si s sebou můžete přinést i životopis, ideálně na USB, a nechat si ho zkontrolovat odborníky v poradenské místnosti. U vystavovatelů, kteří vás zaujmou, určitě nechejte životopis. Třeba to bude začátek vaší nové budoucnosti.


Festival příležitostí organizuje společnost Profesia CZ, spol. s r.o., provozovatel pracovního portálu Profesia.cz. Vstupenku získáte po registraci zdarma. Kompletní program a přehled spíkrů najdete na profesiadays.cz.

redakce

Jsme ženy a podporujeme se navzájem v našich snech. V tom, co nás skutečně naplňuje a dělá nám radost. Virtuální místo pro všechny ženy, které touží po změně a chtějí růst.

  • 1

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *